ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Valentich Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 11A
2 Švárny Miroslav (SK) Kráľovská štafeta m 11B
3 Kovasich Kamil (SK) Kráľovská štafeta m 11C
4 Andrejčák Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 12A
5 Šteffek František (SK) Kráľovská štafeta m 12B
6 Pilc Ľuboš (SK) Kráľovská štafeta m 12C
7 Holík Marian (SK) Kráľovská štafeta m 13A
8 Šašik Peter (SK) Kráľovská štafeta m 13B
9 Duch Peter (SK) Kráľovská štafeta m 13C
10 Karel Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 14A
11 Cvíčela Pavol (SK) Kráľovská štafeta m 14B
12 Filo Boris (SK) Kráľovská štafeta m 14C
13 Knirs Imrich (HU) Kráľovská štafeta m 15A
14 Lajos Krisztián (HU) Kráľovská štafeta m 15B
15 Knirs Máté (HU) Kráľovská štafeta m 15C
16 Kožák Boris (SK) Kráľovská štafeta m 16A
17 Paulíny Marián (SK) Kráľovská štafeta m 16B
18 Rusňák Ján (SK) Kráľovská štafeta m 16C
19 Bošanský Miroslav (SK) Kráľovská štafeta m 17A
20 Brečka Branislav (SK) Kráľovská štafeta m 17B
21 Šištík Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 17C
22 Timko Miki (SK) Kráľovská štafeta m 18A
23 Kraviarova Silvia (SK) Kráľovská štafeta ž 18B
24 Bitomska Jana (SK) Kráľovská štafeta ž 18C
25 Varga Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 19A
26 Donáth Vladimír (SK) Kráľovská štafeta m 19B
27 Szabo Tibor (SK) Kráľovská štafeta m 19C
28 Chudik Marek (SK) Kráľovská štafeta m 20A
29 Dianiska Robert (SK) Kráľovská štafeta m 20B
30 Gerec Filip (SK) Kráľovská štafeta m 20C
31 Stankovits Ladislav (SK) Kráľovská štafeta m 21A
32 Moravčíková Zuzana (SK) Kráľovská štafeta ž 21B
33 Sýkora Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 21C
34 Novak Michal (SK) Kráľovská štafeta m 22A
35 Heger Marek (SK) Kráľovská štafeta m 22B
36 Nespalova Zuzana (SK) Kráľovská štafeta ž 22C
37 Havlík Martin (SK) Kráľovská štafeta m 23A
38 Škumátová Jana (SK) Kráľovská štafeta ž 23B
39 Jaloviarová Dana (SK) Kráľovská štafeta ž 23C
40 Fónod Gergely (SK) Kráľovská štafeta m 24A
41 Repovský Martin (SK) Kráľovská štafeta m 24B
42 Krajčovičová Andrea (SK) Kráľovská štafeta ž 24C
43 Világi Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 25A
44 Kvetko Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 25B
45 Oboňová Tereza (SK) Kráľovská štafeta ž 25C
46 Zikova Radka (SK) Kráľovská štafeta ž 26A
47 Petrovska Dominika (SK) Kráľovská štafeta ž 26B
48 Velmovska Zuzana (SK) Kráľovská štafeta ž 26C
49 Garaj Vladimir (SK) Kráľovská štafeta m 27A
50 Miskova Patricia (SK) Kráľovská štafeta ž 27B
Generálny partner
Oficiálne nápoje
Produktový partner
Podpor charitatívny projekt
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375