ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Bežecká príprava na TELEKOM Night Run 2016

Aj pred blížiacim sa 8. ročníkom Telekom Night Run pre vás pripravujeme pravidelné tréningy, tentokrát v spolupráci Bratislava Marathon sport club a FIT štýl running team.

Tréningy budú prebiehať pravideľne každý štvrtok a budú pripravené tak, aby boli nielen o behaní ale aby v nich bola pestrosť, kreativita a zábava a preto bude každý jeden tréning iný a svojim spôsobom tématický. Vybiehať sa bude o 19:00 z Magio pláže. Tréningy budú prebiehať počas 8 týždňov až do 4. septembra, kedy sa pláž zatvára. Od 8. septembra sa budeme stretávať v Eurovea. Tréningy budú slúžiť aj ako príprava na dm ženský beh, ktorý tento rok organizujeme nezvyčajne skôr ako nočný beh v Bratislave. Počas každého tréningu sa bude súťažiť o jedno štartovné, či už na Telekom Night Run alebo na dm ženský beh. K dispozícií Vám samozrejme budú naši bežeckí tréneri na čele s Marcelom Mataninom, s ktorými môžete komunikovať vaše pocity a ciele :)

Tešíme sa na Vás každý štvrtok do 1.9.2016 o 19:00 na Magio pláži a od 8.9.2016 štartujeme štvrtkové tréningy z Eurovea od 18:00.

 


Termíny bežeckých tréningov:

  • Štvrtok: Magio Pláž - 19:00 (do 7.9.2016)
  • Štvrtok: Eurovea - 18:00 (od 8.9.2016)

Na tréningy nie je potrebné sa registrovať, stačí prísť a zapojiť sa. Všetky aktuálne informácie o bežeckých tréningoch nájdete aj na našej Facebook stránke 
www.facebook.com/bratislavamarathonsportclub

Generálny partner
Hlavní partneri
Oficiálny hotel
Partner detského behu
Exkluzívny partner
Auto-moto partner
Oficiálne nápoje
Oficiálny TIME PARTNER
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Produktový partner
Partner časomiery
Partner registrácie
Sme súčasťou
S podporou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375