ČSOB Bratislava Marathon Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Obmedzenie dopravy

INFORMÁCIA O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH V EUROVEA A OKOLÍ
v súvislosti s konaním 9. ročníka Telekom Night run (piatok a sobota 08.-09.09.2017)

PIATOK 08.09.2017

V piatok 08.09.2017 sa v čase od 19:00 do 21:00 uskutoční na Pribinovej ulici v časti bližšie pri Eurovea (od Šafárikovho námestia po budovu Slovenského národného divadla) – detský večerný beh Rexík. Na štarte a v jeho okolí očakávame zhruba 1000 detí a približne rovnaký počet rodičov, preto bude doprava v uvedenom čase na Pribinovej ulici uzatvorená.

Vjazd/výjazd do/z podzemných garáží „Centrum“ bude v tomto čase uzatvorený, vjazd/výjazd „Ružinov“, rovnako tak vonkajšie parkovacie plochy v smere na Most Apollo budú bez akýchkoľvek obmedzení.

SOBOTA 09.09.2017

Všetkým účastníkom Telekom Night run a divákom, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom odporúčame, aby tak urobili do 19.00 h !!!, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná a regulovaná príslušníkmi mestskej a dopravnej polície.
 
Peší prístup do Eurovea bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení s výnimkou úsekov, kedy bude po Pribinovej ulici tesne po štarte (od 20:00 hod do 20:08 hod) prebiehať hlavný pelotón bežcov a v čase od 20:30 hod do 21:30 hod, kedy budú bežci dobiehať do cieľa, ktorý sa nachádza pred budovou Eurovea na Pribinovej ulici v smere od Šafárikovho námestia. V tomto čase využite prosím prechodovú bránu postavenú na Pribinovej ulici, prípadne priestor povedľa SND, a dodržiavajte a rešpektujte pokyny organizátorov a polície, aby nedošlo k stretu bežcov a divákov.

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Ružinov“ bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení.  

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Centrum“ bude počas celého dňa bez obmedzení až do 19:00 hod. V čase od 19:00 hod do celkového ukončenia podujatia približne o 22:00 hod bude vjazd aj výjazd uzatvorený. V uvedenom čase vás prosíme využiť vjazd a výjazd „Ružinov“, ktorý vám je plne k dispozícii bez akýchkoľvek obmedzení. 

Na parkovanie využite aj plochy v okolí Eurovea, napr. v osobnom prístave, na Gondovej ulici, v okolí stanice Mlynské Nivy alebo na Tyršovom nábreží pri Divadle Aréna. K dispozícii je aj vonkajšie parkovisko Eurovea.

Počas konania behu a tesne pred ním, bude verejná doprava po trase behu a v jeho okolí jazdiť v upravenom režime. Presný rozpis náhradných liniek MHD a úpravy jazdného grafikonu MHD nájdete na stránke Dopravného podniku Bratislava www.dpb.sk, ako aj na stránke podujatia. Informáciu o presmerovaní zastávok MHD v okolí Eurovea nájdete na zastávkach MHD.

Vzhľadom na zvýšený pohyb chodcov/divákov v čase od 18:00 do 22:00 vás dôrazne žiadame jazdiť v okolí Eurovea so zvýšenou opatrnosťou a rešpektovať pokyny organizátorov a polície.

Ďakujeme vám veľmi pekne za pochopenie a porozumenie

Mapa rozmiestnenia policiajných hliadok počas behu - tu.

Generálny partner
Hlavní partneri
Oficiálny hotel
Partner detského behu
Exkluzívny partner
Oficiálne nápoje
Oficiálny TIME PARTNER
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Produktový partner
Partner registrácie
Meteorologicky servis
Sme súčasťou
S podporou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375