ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Obmedzenie dopravy

INFORMÁCIA O DOPRAVNÝCH OBMEDZENIACH V EUROVEA A OKOLÍ
v súvislosti s konaním 9. ročníka Telekom Night run (piatok a sobota 08.-09.09.2017)

PIATOK 08.09.2017

V piatok 08.09.2017 sa v čase od 19:00 do 21:00 uskutoční na Pribinovej ulici v časti bližšie pri Eurovea (od Šafárikovho námestia po budovu Slovenského národného divadla) – detský večerný beh Rexík. Na štarte a v jeho okolí očakávame zhruba 1000 detí a približne rovnaký počet rodičov, preto bude doprava v uvedenom čase na Pribinovej ulici uzatvorená.

Vjazd/výjazd do/z podzemných garáží „Centrum“ bude v tomto čase uzatvorený, vjazd/výjazd „Ružinov“, rovnako tak vonkajšie parkovacie plochy v smere na Most Apollo budú bez akýchkoľvek obmedzení.

SOBOTA 09.09.2017

Všetkým účastníkom Telekom Night run a divákom, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom odporúčame, aby tak urobili do 19.00 h !!!, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná a regulovaná príslušníkmi mestskej a dopravnej polície.
 
Peší prístup do Eurovea bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení s výnimkou úsekov, kedy bude po Pribinovej ulici tesne po štarte (od 20:00 hod do 20:08 hod) prebiehať hlavný pelotón bežcov a v čase od 20:30 hod do 21:30 hod, kedy budú bežci dobiehať do cieľa, ktorý sa nachádza pred budovou Eurovea na Pribinovej ulici v smere od Šafárikovho námestia. V tomto čase využite prosím prechodovú bránu postavenú na Pribinovej ulici, prípadne priestor povedľa SND, a dodržiavajte a rešpektujte pokyny organizátorov a polície, aby nedošlo k stretu bežcov a divákov.

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Ružinov“ bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení.  

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Centrum“ bude počas celého dňa bez obmedzení až do 19:00 hod. V čase od 19:00 hod do celkového ukončenia podujatia približne o 22:00 hod bude vjazd aj výjazd uzatvorený. V uvedenom čase vás prosíme využiť vjazd a výjazd „Ružinov“, ktorý vám je plne k dispozícii bez akýchkoľvek obmedzení. 

Na parkovanie využite aj plochy v okolí Eurovea, napr. v osobnom prístave, na Gondovej ulici, v okolí stanice Mlynské Nivy alebo na Tyršovom nábreží pri Divadle Aréna. K dispozícii je aj vonkajšie parkovisko Eurovea.

Počas konania behu a tesne pred ním, bude verejná doprava po trase behu a v jeho okolí jazdiť v upravenom režime. Presný rozpis náhradných liniek MHD a úpravy jazdného grafikonu MHD nájdete na stránke Dopravného podniku Bratislava www.dpb.sk, ako aj na stránke podujatia. Informáciu o presmerovaní zastávok MHD v okolí Eurovea nájdete na zastávkach MHD.

Vzhľadom na zvýšený pohyb chodcov/divákov v čase od 18:00 do 22:00 vás dôrazne žiadame jazdiť v okolí Eurovea so zvýšenou opatrnosťou a rešpektovať pokyny organizátorov a polície.

Ďakujeme vám veľmi pekne za pochopenie a porozumenie

Mapa rozmiestnenia policiajných hliadok počas behu - tu.

Generálny partner
OFICIÁLNY AUTO PARTNER
Hlavní partneri
Oficiálny hotel
Športový partner
Partner detského behu
Exkluzívny partner
Oficiálne nápoje
Oficiálny TIME PARTNER
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Produktový partner
Partner registrácie
Meteorologicky servis
Sme súčasťou
S podporou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375