ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

06. 09. 2017

Pokyny pre účastníkov behu dvojíc - štafeta na 2x 5 km

BEH DVOJÍC NA 2X 5 KM BUDE ORGANIZOVANÝ NASLEDOVNE

Ako prvý člen štafety vybieha bežec s písmenkom „A“, odovzdávka štafiet bude na 4,5km na Laurinskej ulici pri Divadle P.O.Hviezdoslava /rovnaké miesto ako pri ČSOB BAM/.

Druhý člen štafety označený s písmenkom „B“, sa na miesto štafetovej odovzdávky presunie peši (zhruba 600m od priestoru štartu a cieľa - pôjdete po Štúrovej ulici, pred lekárňou zabočíte doľava do Laurinskej ulice a zhruba 50m od hlavnej cesty sa už v pešej zóne nachádza odovzdávka). Predpokladaný príchod prvých bežcov na miesto odovzdávky je 20:14 hod, takže buďte pozorní a dostavte sa na odovzdávku načas.

Bežci sa na odovzdávke zoraďujú pre lepšiu prehľadnosť vedľa seba od čísla 1,2,3 atď, aby odovzdávka prebehla plynulejšie. Do odovzdávkového koridoru sa vbieha samostatne tak, aby nedochádzalo pri odovzdávke ku kolízii s jednotlivcami.

Buďte na samotnej odovzdávke ohľaduplní a rešpektujte aj ostatných bežcov a účastníkov Behu dvojíc.

Bežec „A“ dostane po odovzdaní štafety občerstvenie, plášť Renault a medailu a presunie sa peši na miesto štartu/cieľa v Eurovea. Bežec „B“ dobieha do cieľa kde dostane občerstvenie, plášť Renault a medailu. Pri presune na miesto odovzdávky, resp. pri návrate do cieľa prosím rešpektujte bežiacich účastníkov, aby nedošlo ku kolíziám. 
Ďakujeme pekne a držíme Vám palce.

Generálny partner
OFICIÁLNY AUTO PARTNER
Hlavní partneri
Oficiálny hotel
Športový partner
Partner detského behu
Exkluzívny partner
Oficiálne nápoje
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Produktový partner
Sme súčasťou
S podporou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375