ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Starinská Alena (SK) Kráľovská štafeta ž 1A
2 Medvecký Martin (SK) Kráľovská štafeta m 1B
3 Starinský Rastislav (SK) Kráľovská štafeta m 1C
4 Cehlárik Branislav (SK) Kráľovská štafeta m 10A
5 Habarta Hynek (SK) Kráľovská štafeta m 10B
6 Trojak Martin (SK) Kráľovská štafeta m 10C
7 Valentich Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 11A
8 Švárny Miroslav (SK) Kráľovská štafeta m 11B
9 Kovasich Kamil (SK) Kráľovská štafeta m 11C
10 Andrejčák Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 12A
11 Šteffek František (SK) Kráľovská štafeta m 12B
12 Grofová Hana (SK) Kráľovská štafeta ž 12C
13 Holík Marian (SK) Kráľovská štafeta m 13A
14 Šašik Peter (SK) Kráľovská štafeta m 13B
15 Duch Peter (SK) Kráľovská štafeta m 13C
16 Karel Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 14A
17 Cvíčela Pavol (SK) Kráľovská štafeta m 14B
18 Filo Boris (SK) Kráľovská štafeta m 14C
19 Knirs Imrich (HU) Kráľovská štafeta m 15A
20 Lajos Krisztián (HU) Kráľovská štafeta m 15B
21 Knirs Máté (HU) Kráľovská štafeta m 15C
22 Kožák Boris (SK) Kráľovská štafeta m 16A
23 Paulíny Marián (SK) Kráľovská štafeta m 16B
24 Rusňák Ján (SK) Kráľovská štafeta m 16C
25 Bošanský Miroslav (SK) Kráľovská štafeta m 17A
26 Brečka Branislav (SK) Kráľovská štafeta m 17B
27 Šištík Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 17C
28 Timko Miki (SK) Kráľovská štafeta m 18A
29 Kraviarova Silvia (SK) Kráľovská štafeta ž 18B
30 Bitomska Jana (SK) Kráľovská štafeta ž 18C
31 Varga Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 19A
32 Donáth Vladimír (SK) Kráľovská štafeta m 19B
33 Szabo Tibor (SK) Kráľovská štafeta m 19C
34 Chudik Marek (SK) Kráľovská štafeta m 20A
35 Dianiska Robert (SK) Kráľovská štafeta m 20B
36 Gerec Filip (SK) Kráľovská štafeta m 20C
37 Stankovits Ladislav (SK) Kráľovská štafeta m 21A
38 Moravčíková Zuzana (SK) Kráľovská štafeta ž 21B
39 Sýkora Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 21C
40 Novak Michal (SK) Kráľovská štafeta m 22A
41 Heger Marek (SK) Kráľovská štafeta m 22B
42 Nespalova Zuzana (SK) Kráľovská štafeta ž 22C
43 Havlík Martin (SK) Kráľovská štafeta m 23A
44 Škumátová Jana (SK) Kráľovská štafeta ž 23B
45 Maraková Katarína (SK) Kráľovská štafeta ž 23C
46 Fónod Gergely (SK) Kráľovská štafeta m 24A
47 Repovský Martin (SK) Kráľovská štafeta m 24B
48 Krajčovičová Andrea (SK) Kráľovská štafeta ž 24C
49 Világi Andrej (SK) Kráľovská štafeta m 25A
50 Kvetko Tomáš (SK) Kráľovská štafeta m 25B
Generálny partner
Oficiálne nápoje
Produktový partner
Podpor charitatívny projekt
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375