ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Slovak Patrik (SK) Detský večerný beh Rexík Cch 1
2 Slovak Dominik (SK) Detský večerný beh Rexík Ach 2
3 Tiklova Lenka (SK) Detský večerný beh Rexík Dd 3
4 Tikl Michal (SK) Detský večerný beh Rexík Bch 4
5 Pukalovič Nathan Noel (SK) Detský večerný beh Rexík Dch 5
6 Kosť Adam (SK) Detský večerný beh Rexík Dch 6
7 Matejka Filip (SK) Detský večerný beh Rexík Ach 7
8 Myslovič Eduard (SK) Detský večerný beh Rexík Bch 8
9 Gajdoš Šimon (SK) Detský večerný beh Rexík Dch 9
10 Gajdošová Lucka (SK) Detský večerný beh Rexík Cd 10
11 Dinková Emma (SK) Detský večerný beh Rexík Dd 11
12 Dinka Samuel (SK) Detský večerný beh Rexík Bch 12
13 Kotesova Dominika Sofia (SK) Detský večerný beh Rexík Bd 13
14 manas Daniel (SK) Detský večerný beh Rexík Ech 14
15 manas Lukas (SK) Detský večerný beh Rexík Ech 15
16 Krivosudska Molly (SK) Detský večerný beh Rexík Bd 16
17 Prokešová Nela (SK) Detský večerný beh Rexík Cd 17
18 Schmidt Monika (SK) Detský večerný beh Rexík Bd 18
19 Žáčiková Stanislava (SK) Detský večerný beh Rexík Ad 19
20 Orsovicsova Laura (SK) Detský večerný beh Rexík Dd 20
21 Orsovicsova Lea (SK) Detský večerný beh Rexík Cd 21
22 Kuzma Ján (SK) Detský večerný beh Rexík Ad 22
23 Puskajler Jakub (SK) Detský večerný beh Rexík Ech 23
24 Bátorfi Alex (SK) Detský večerný beh Rexík Bch 24
25 Tóth Lukáš (SK) Detský večerný beh Rexík Bch 25
26 Peter Maximilián (SK) Detský večerný beh Rexík Ach 26
27 Zimerman Ella (SK) Detský večerný beh Rexík Dd 27
28 Bačiak Neel (SK) Detský večerný beh Rexík Fch 28
29 Bačiak Sean (SK) Detský večerný beh Rexík Dch 29
30 Malatincová Monika (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž40 501
31 Dlhošová Jana (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 502
32 Tikl Ondrej (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M40 503
33 Haluza Peter (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M 504
34 Kuzmány Andrej (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M 505
35 Murínová Stanislava (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž40 506
36 Korpa Ondo Miroslava (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 507
37 Šomogyi Monika (HR) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 508
38 Jelinkova Andrea (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 509
39 Majtán Ivan (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M40 510
40 Číčelová Jana (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž40 511
41 Zemenčík Ján (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M 512
42 Srnáková Andrea (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 513
43 Bzdúšková Kamila (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž60 514
44 Augustin Šimanská Lívia (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 515
45 Piovarci Martin (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M 516
46 Pullman Ivan (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 M 517
47 Fabianova Lucia (CZ) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 518
48 Slezáková Barbora (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž 519
49 Fronkova Ludmila (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž40 520
50 Kováčová Eva (SK) TELEKOM NIGHT RUN 2018 Ž40 521
Generálny partner
OFICIÁLNY AUTO PARTNER
Hlavní partneri
Oficiálny hotel
Športový partner
Partner detského behu
Exkluzívny partner
Oficiálne nápoje
Partneri
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Produktový partner
Sme súčasťou
S podporou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375