ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Pukalovič Nathan Noel (SK) Detské behy Cch 1
2 Koní­k Adrián (SK) Detské behy Bch 2
3 Bodnárová Alžbetka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 2
4 Giertli Tomáš (SK) ČSOB maratón M50 2
5 Giertli Tomáš (SK) Majstrovstvá SR mužov, žien a družstiev v maratóne M 2
6 Balický Radoslav (SK) ČSOB maratón M 3
7 Vaňová Paula Emilia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 3
8 Gaňová Olivia (SK) Detské behy Bd 3
9 Bedrunka Alex (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 4
10 Gaňa Filip (SK) Detské behy Ach 4
11 Ondrovič Marek (SK) ČSOB maratón M 4
12 Bena Robert (SK) ČSOB maratón M 5
13 Brezáková Adela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 5
14 Pongrácz Péter Anton István (HU) Detské behy Bch 5
15 Fulop Lukaš (SK) Detské behy Ach 6
16 Piroha Oliver (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 6
17 Skladan Karol (CA) ČSOB maratón M40 6
18 BELMENEN AARON (MX) ČSOB maratón M40 7
19 Nováková Lívia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 7
20 Balážová Zuzana (SK) Detské behy Cch 7
21 Volanska Fraga Tamara (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 8
22 Tettinger Tomáš (SK) Detské behy Cch 8
23 Vanovčan Ján (SK) ČSOB maratón M40 8
24 PEREZ FLORES JAIR IVAN (MX) ČSOB maratón M 9
25 Klabík Adam (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 9
26 Tettingerová Aneta (SK) Detské behy Dd 9
27 Havlíková nina (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 10
28 Sobinovská Michaela (SK) Detské behy Bd 10
29 Vimmer Michal (SK) ČSOB maratón M 10
30 Sokolova Ela (SK) Detské behy Ad 11
31 Puškár Lukáš (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 11
32 Páleník Andrej (SK) ČSOB maratón M40 11
33 Lovasová Natália (SK) Detské behy Bd 12
34 Kačer Tobiáš (CZ) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 12
35 Noskovic Michal (SK) ČSOB maratón M 12
36 Král Pavol (SK) ČSOB maratón M40 13
37 Suchá Veronika (SK) Detské behy Ed 13
38 Melišková Adelka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 13
39 Polak Daniela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 14
40 Slezák Patrik (SK) Detské behy Fch 14
41 Kéri Mikuláš (SK) ČSOB maratón M40 14
42 Drab Marian (SK) ČSOB maratón M 15
43 Lásková Lea (SK) Detské behy Bd 15
44 Futó Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 15
45 Ščibran Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 16
46 Musil Matej (SK) Detské behy Cch 16
47 Matkovič Richard (SK) ČSOB maratón M 16
48 Musilová Petra (SK) Detské behy Ad 17
49 Bielek Marek (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 17
50 Brišš Ľuboš (SK) ČSOB maratón M 17
Generálny partner
Hlavní reklamní partneri
Auto-moto partner
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375