ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Historické tabuľky 2006 - 2015

MUŽI - MARATÓN

2:17:18 HOSEA KIPLAGAT Tuei (KEN) 2015
2:17:49 KIPCHIRCHIR KIPRONO Justus (KEN) 2015
2:18:22 MWANGI Joel Maina (KEN) 2014
2:18:33 CHESINY Isaac Cheruiyo (KEN) 2013
2:18:47 WANJIRU Peter Kariuk (KEN) 2013
2:19:42 Vasil Remščuk (UKR) 2008
2:20:20 BABARYKA Alexander (UKR) 2013
2:20:39 MAINA MWANGI Joel (KEN) 2015
2:21:09 SAMOEI Micah Kiplagat (KEN) 2012
2:21:40 Alexej Hauryčenko (BLR) 2009
2:21:43 SAWE Elisha Kiprotich (KEN) 2012
2:22:09 Ashenafi Erkolo (ETH) 2011
2:22:14 GUR Oleg (BLR) 2012
2:22:17 Edwin Kibowen (KEN) 2011
2:22:27 KOVÁCS Ádám (HUN) 2012
2:22:38 Kamil Poczwardowski (POL) 2011
2:22:47 Bogdan Dziuba (POL) 2011
2:23:50 Bogdan Dziuba (POL) 2008
2:24:35 Viktor Sarodubcev (UKR) 2011
2:25:04 ASHENAFI Erkolo (ETH) 2012
2:25:09 Artur Blasinski (POL) 2007
2:25:11 Bogdan Dziuba (POL) 2007
2:25:47 Jaroslaw Janicki (POL) 2007
2:25:55 Imrich Magyar (SVK/AC Nové Zámky) 2008
2:26:50 Attila Hegyaljai (HUN) 2008
2:27:13 Michal Kavacký (SVK/MŠK Kys. N. Mesto) 2008
2:27:30 Nikolaj Anoško (POL) 2011
2:27:39 Edwin Kibowen (KEN) 2010
2:27:47 Viktor Starodubcev (UKR) 2010
2:27:55 CHESINY Isaac (KEN) 2014
2:28:05 MIKO Aleš (CZE) 2012
2:28:10 CHEPKWONY Richard Kemboi (KEN) 2014
2:28:19 Attila Hegyaljai (HUN) 2007
2:28:31 GLIVA Evgenii (UKR) 2014
2:28:48 DZIUBA BOGDAN (POL) 2012
2:29:18 Zakis Raivis (LOT) 2011
2:29:28 Jaroslaw Janicki (POL) 2011
2:29:44 BUBNOV Ivan (RUS/ENDURANCE 67) 2014
2:29:45 Martin Holečko (SVK/MŠK Pokrok TDM Krompachy) 2010
2:29:57 Attila Hegyaljai (HUN) 2011
2:29:58 EVGENII Gliva (UKR) 2015
2:30:03 NAGY Tamás János (HUN) 2012
2:30:03 BEDA Szabolcs (HUN) 2014
2:30:13 Michal Kavacký (SVK/MŠK Kys. N. Mesto) 2007
2:30:28 Vladislav Lipovský (SVK/MBO Strážske) 2007
2:30:27 Gergely Rezessy (HUN) 2010
2:30:37 Peter Tichý (SVK/ŠKP Čadca) 2007
2:30:55 OLÁH Tamá (HUN) 2013
2:30:57 BEDA Szabolcs (HUN/Sashegyi Gepardok) 2015
2:31:02 MAGYAR Imrich (SVK/AC Nové Zámky) 2012
2:31:04 NÉMETH Gábor (HUN) 2014
2:31:23 ČÍPA Jiří (CZE) 2015
2:31:36 Jozef Urban (SVK/JM Demolex Bardejov) 2011
2:31:38 Krzystof Bartkiewicz (Poľ.) 2009
2:31:47 Martin Holečko (SVK/MŠK Pokrok TDM Krompachy) 2009
2:32:08 Vladislav Lipovský (SVK/MBO Strážske) 2009
2:32:31 Péter Steib (HUN) 2009
2:32:47 Tomasz Antosiak (POL) 2011
2:32:57 László Oláh (HUN) 2008
2:33:08 Bogdan Dziuba (POL) 2006 (iná trať)
2:33:14 Peter Tichý (SVK/ŠKP Čadca) 2009
2:33:18 GLYVA Evgernii (UKR) 2013
2:33:32 Imrich Pástor (SVK/TJ Obal servis Košice) 2010
2:33:37 Vlastimil Bukovjan (CZE) 2007
2:33:54 DELI Gergely (HUN/ELTE-ADSK) 2014
2:33:57 Vlastimil Bukovjan (CZE) 2008
2:33:59 Jevgenij Glyva (UKR) 2010
2:34:34 Petr Vabrošek (CZE) 2011
2:34:46 Francis Kiptim Kosgei (KEN) 2011
2:34:57 KOVÁŘ Michal (CZE) 2013
2:35:27 ORÁLEK Daniel (CZE) 2012
2:35:48 Cristian Prasneac (ROM) 2007
2:35:35 JEPKOSGEI KIMUTAI Hellen (KEN) 2015
2:36:08 ŠVAJDA Gabriel (SVK/Ready2RUN/Dvory nad Žitavou) 2015
2:36:19 SZABO Gabor (HUN/Sashegyi gepárdok) 2015
2:36:25 Tomasz Wróbel (POL) 2008
2:38:02 MOCKOVČIAK Marek (SVK/Obal servis Košice) 2015
2:38:11 CSIBA Boris (SVK/RunShop Sport Team) 2013
2:38:16 VABROUSEK Petr (CZE/TITAN TRILIFE ZLIN) 2015
2:38:24 KOVÁŘ Michal (CZE/TJ Slavoj Banes Pacov) 2014
2:39:20 KUČERA Petr (CZE/Cyklosport Chropyňe) 2015
2:39:53 HOLUB Marek (SVK) 2015
2:39:54 VABROUŠEK Petr (CZE) 2012
2:39:57 KOPČÍK Tomáš (SVK/Trnava) 2012

MUŽI - POLMARATÓN

1:02:33 Kiptum Maiyo Kimaiyo Hilary (KEN) 2015
1:03:10 Kipkorir Edwin (KEN) 2014
1:03:17 Kipkorir Edwin (KEN) 2015
1:03:17 Kurui Dickson Kosgei (KEN) 2014
1:03:19 Kirui Robert Kipkoech (KEN) 2014
1:03:22 Kiprono Too Silas (KEN) 2015
1:03:45 Hosea Tuei (KEN) 2011
1:03:50 Joel Maina Mwangi (KEN) 2011
1:04:06 MWANGI Joel Maina (KEN) 2013
1:04:09 Richar Kiprono Bett (KEN) 2011
1:04:10 KURUI Dikson Kosgei (KEN) 2013
1:04:22 Elisha Sawe (KEN) 2007
1:04:25 KIPLIMO Stephen (KEN) 2012
1:04:30 MUNYAO Jackson Mwendw (KEN) 2012
1:04:33 Kariuki Mwangi Paul (KEN) 2015
1:04:43 LOKOMWA Thomas James (KEN) 2013
1:04:46 KOSGEI Wilson Cheboi (KEN) 2013
1:05:08 Hosea Tuei (KEN) 2010
1:05:15 Vitalie Gheorghita (MOL) 2010
1:05:29 Said Azouzi (MAR) 2007
1:06:03 Ashenafi Erkolo (ETH) 2009
1:06:04 LAGAT Julius Kiprond (KEN) 2012
1:06:09 Samson Loywapet (KEN) 2008
1:06:15 Sergij Fiskowicz (UKR) 2009
1:06:26 Miroslav Vanko (SVK/TJ Obal servis Košice) 2007
1:06:26 Zsolt Koszár (HUN) 2010
1:06:28 Miroslav Vanko (SVK/TJ Obal servis Košice) 2009
1:06:37 Tamás Tóth (HUN) 2010
1:06:53 KOVACS Tamas (HUN) 2012
1:06:56 Bernard Dematteis (ITA) 2008
1:06:59 Jakub Burghardt (POL) 2007
1:07:11 Tamás Tóth (HUN) 2007
1:07:16 Pavel Novák (CZE) 2007
1:07:22 CHERUIYOT Mike Kiprop (KEN) 2012
1:07:23 URBAN Jozef (SVK/JM Demolex Bardejov) 2014
1:07:30 Józsa Gábor (HUN/Magyar Athletika Club) 2015
1:07:31 Sergij Fiskowicz (UKR) 2010
1:07:49 KOSZÁR Zsolt (HUN) 2012
1:08:15 Viorel Gheorghita (MOL) 2010
1:08:29 ROGER Königs (BEL) 2013
1:08:31 Jurij Vinogradov (RUS) 2011
1:08:32 Imrich Magyar (SVK/AC Nové Zámky) 2007
1:08:34 Stajniak Bartolomiej (POL/AZS KU Politechniki Opolskiej) 2015
1:08:35 Imrich Pástor (SVK/TJ Obal servis Košice) 2011
1:08:45 Sahajda Tibor (SVK/TJ Obal servis Košice) 2014
1:08:52 Miroslav Vanko (SVK/TJ Obal servis Košice) 2010
1:08:59 CSERE Gáspár (HUN) 2012
1:09:24 Imrich Pástor (SVK/TJ Obal servis Košice) 2009
1:09:28 Jozef Urban (SVK/TJ Obal servis Košice) 2009
1:09:29 Tomasz Antosiak (POL) 2009
1:09:37 Roman Arbet (SVK/JM Demolex Bardejov) 2009
1:09:42 Lukasz Panfil (POL) 2009
1:09:52 Imrich Magyar (SVK/AC Nové Zámky) 2010
1:09:54 Csiba Boris (SVK/BMSC) 2015
1:10:00 Martin Dematteis (ITA) 2008
1:10:01 Juraj Vitko (SVK/MŠK Kys. Nové Mesto) 2010
1:10:11 Áron Kiss (HUN) 2011
1:10:22 Pástor Imrich (SVK/BK Steel Košice) 2014
1:10:26 URBAN Jozef (SVK/J M -Demolex Bardejovo) 2012
1:10:29 KIS Áron (HUN) 2012
1:10:44 FENYÁ Sándro (HUN) 2012
1:10:48 Tibor Sahajda (SVK/TJ Obal servis Košice) 2010
1:10:50 Jakub Beňo (SVK/UMB Banská Bystrica) 2009
1:10:59 Imrich Magyar (SVK/AC Nové Zámky) 2009

ŽENY- MARATÓN

2:35:35 Jepkosgei Kimutai Hellen (KEN) 2015
2:42:41 Cirlan Daniela (ROM) 2015
2:42:41 Murigi Lucy Wambui (KEN)
2:42:55 Kibor Alice Jepkemboi (KEN) 2014
2:44:37 Szabo Tunde (HUN) 2014
2:45:04 Szabo Tunde (HUN) 2015
2:45:30 Koechová Lilian (KEN) 2011
2:46:15 Bátai Réka (HUN) 2012
2:46:18 Kovácsová Ida (HUN) 2011
2:46:41 Kalinská Renata (POL) 2011
2:49:32 Koech Lilian (KEN) 2012
2:50:21 Földingová-Nagyová Judit (HUN) 2009
2:51:05 Petnuchová Ingrid (SVK/TJ Stročín) 2009
2:51:16 Koechová Lilian (KEN) 2010
2:51:40 Földingová-Nagyová Judit (HUN) 2011
2:51:42 Lilian Koech (KEN) 2013
2:51:44 Farkasová Katalin (HUN) 2011
2:52:23 Földingová-Nagyová Judit (HUN) 2010
2:53:52 VRAJIC Marija (CRO) 2013
2:54:17 Ivana Martincová (CZE) 2009
2:55:18 Ana Hecicová (ROM) 2009
2:56:22 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2007
2:56:29 Katalin Farkasová (HUN) 2008
2:56:56 Ingrid Petnuchová (SVK/TJ Partizán Bardejov) 2011
2:57:26 FARKAS Katalin (HUN) 2013
2:57:28 Ana Hecicová (ROM) 2007
2:57:32 Vrajic Marija (CRO) 2014
2:58:04 Kazymyrova Olha (UKR) 2015
2:58:59 Komárňanská Romana (SVK/BMSC) 2015
2:59:09 Sylvia Hvolková (SVK/AŠK Skalica) 2007
2:59:17 Jelena Bolchovitinová (RUS) 2009
2:59:36 Ivana Martincová (CZE) 2010
2:59:49 Nadja Göschlová (AUT) 2007
2:59:52 DORAZILOVÁ Jana (CZE) 2012
3:01:10 Natalia Lehonkovová (UKR) 2009
3:01:43 Karolina Rakiecová (POL) 2007
3:02:02 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2008
3:02:42 Junnila Elina (FIN/Vihti Triathlon) 2015
3:04:50 Ľudmila Šelestová (UKR) 2010
3:05:49    Varga Éva (HUN) 2014
3:05:51 Nec Lapinová Kristína (SVK/Trian sk umb bb) 2015
3:08:34 IMRÉNÉ KISS Ágnes (HUN) 2013
3:09:12 FARKAS Katalin (HUN) 2012
3:10:12 Lapinova Kristina (SVK/Trian ŠK UMB) 2014
3:10:43 Andrea Berešová (SVK/Kryha Bratislava) 2006 (iná trať)
3:11:13 Szabo Kristina (HUN/Zárobusz Felvezetok ESK) 2014
3:11:38 LAPINOVA Kristina (SVK/Trian SK UMB BB) 2013
3:13:22 Anna Balošáková (SVK/ŠKP Čadca) 2007
3:13:44 Ľudmila Melicherová (SVK/JM Demolex Bardejov) 2011
3:15:08 Nagy Csilla (HUN/elte beac polython club) 2014
3:15:28 Leuthner Katarina (AUT) 2015
3:17:35 KACÍŘOVÁ Svatoslava (CZE) 2012
3:18:53 Martina Bezeková (CRO) 2011
3:18:55 RUSS Karin (AUT) 2012
3:19:20 HARSANYI Zsuzsanna (HUN) 2012
3:19:26 Stanovčakova Zuzana (SVK/Partizan Bardejov) 2015
3:19:29 PAULINYOVA Radka (SVK/TRNAVA) 2013
3:20:01 Anna Balošáková (SVK/ŠKP Čadca) 2010
3:20:08 Paulinyova Radka (SVK/TRNAVA) 2015
3:20:10 Erika Szunyogová (HUN) 2009
3:20:18 Hana Šutová (CZE) 2011
3:20:57 Zólomi Kinga (HUN) 2015
3:21:20 Petra Gidaková (CRO) 2009
3:22:05 Kubrová Ida (CZE/Pilsenman Club) 2015
3:22:40 Anna Balošáková (SVK/ŠKP Čadca) 2008
3:22:57 Tešovičová Diana (SVK/Procycling) 2015
3:23:12 Železná Lada (CZE) 2014
3:23:13 Radka Paulínyová (SVK) 2011
3:24:21 Zdenka Komárková (CZE) 2011
3:24:22 Zuzana Holečková (SVK/Supernova Team) 2011
3:25:03 Gulyás Krisztina (HUN) 2015
3:25:18 Jurisic Veronika (CRO/AK Sljeme Zagreb) 2015
3:25:32 Anna Balošáková (SVK/ŠKP Čadca) 2009
3:25:50 Václaviaková Mária (SVK/AK Baník Prievidza) 2015
3:26:35 STOLIČNÁ Zuzana (SVK) 2013
3:27:07 Adéla Esentierová (CZE) 2011
3:27:03 GÖBÖLÖS SZABÓ Julian (HUN) 2013
3:27:34 Lucie Pasevová (CZE) 2009

ŽENY - POLMARATÓN


1:11:51 Lucy Wambuiová Murigiová (KEN) 2011
1:12:42 Nancy Koechová (KEN) 2011
1:13:24 SANG Chelangat (KEN) 2013
1:13:34 Jepchirchir Korir Rebecca (KEN) 2015
1:13:41 Wangari Wanjohi Mary (KEN) 2015
1:13:42 WANJOHI Mary Wangari (KEN) 2013
1:14:32 Anikó Kálovicsová (HUN) 2010
1:14:49 KOECH Nancy (KEN) 2012
1:15:25 Wanjiru Macharia Esther (KEN) 2015
1:15:57 Nadežda Trilinská (UKR) 2008
1:16:07 WANJOHI Mary Wangari (KEN) 2012
1:16:14 Ida Kovácsová (HUN) 2008
1:16:33 Katarína Bérešová (SVK/TJ Obal servis Košice) 2008
1:16:50 Emmily Biwottová (KEN) 2010
1:16:59 Anikó Kálovicsová (HUN) 2011
1:17:06 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2010
1:17:18 Kalovics Aniko 2014
1:17:20 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2011
1:17:40 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2009
1:17:40 Grandovec Daneja (SLO) 2015
1:18:24 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2006
1:17:43 Nganga Jane Wanja 2014
1:18:40 MURINGI Margaret Wamah (KEN) 2013
1:18:44 Lilia Fiskowiczová (MOL) 2009
1:18:48 Laluska Zsuzsa (HUN/Sashegyi gepardók) 2015
1:18:53 Zuzana Nováčková (SVK/Slávia STU Bratislava) 2008
1:19:07 Svitlana Stanková (BLR) 2010
1:19:19 Mónika Nagyová (HUN) 2008
1:19:34 Ida Kovácsová (HUN) 2010
1:19:46 Kácser Zita (HUN) 2015
1:19:51 ZATLUKALOVÁ Jana (SVK/AK Spartak Dubnica) 2012
1:20:02 Fanny Gyurkóová (HUN) 2010
1:20:04 Zuzana Nováčková (SVK/Slávia STU Bratislava) 2009
1:20:33 BIADIS Anissa Zsófia (HUN) 2012
1:20:40 KOVÁCS Ida (HUN) 2012
1:20:46 Tatiana Vilisovová (RUS) 2007
1:21:10 Moszo Zsanett (HUN) 2015
1:21:17 Anna Celinská (POL) 2011
1:21:30 Kacser Zita 2014
1:21:45 Katarína Bérešová (SVK/TJ Obal servis Košice) 2009
1:21:50 Vitková Adriana (MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto) 2014
1:21:54 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2010
1:22:30 Zuzana Nováčková (SVK/Slávia STU Bratislava) 2007
1:22:34 MANÍKOVÁ Ľubomíra (SVK/AK Spartak Dubnica) 2012
1:23:25 SZABO Tunde (HUN) 2013
1:24:38 POKORNÁ Katarína (SVK/Slávia STU Bratislava) 2012
1:24:57 Langenberg Emily (USA/Playmakers Elite) 2015
1:25:00 Sebestian Sylvia (SVK/BK Jozefa Gabcika Zilina - 5PSU) 2015
1:25:29 Pokorná Katarína (SVK(Slávia STU Bratislava) 2014
1:25:37 Milada Barešová (CZE) 2008
1:26:07 Deathridge Andrea (GBR/Royal Sutton Coldfield AC) 2015
1:26:13 POKORNÁ Katarína (SVK/Slávia STU Bratislava) 2013
1:26:30 Landenberg Emily (Playmakers Elite) 2014
1:26:32 POKORNÁ Katarína (SVK/Slávia STU Bratislava) 2011
1:26:56 KAMENSKÁ Lucia (SVK/Marathon BB Team) 2013
1:26:56 Klčová Lucia (SVK) 2015
1:27:14 COMEROVÁ Elisabetta (ITA) 2010
1:27:19 Gánovská Patrícia (TJ Obal Servis Košice) 2014
1:27:26 Fickerová Dana (CZE/AK Olymp Brno) 2015
1:27:48 Jana Poláčiková (SVK/AC Nové Zámky) 2010
1:27:49 Bjeljac Bojana (AK Žumberak Zagreb) 2014
1:28:11 BÁBELOVÁ Martina (SVK/Realiz sportteam) 2012
1:28:13 KOMARNANSKA Romana (SVK) 2013
1:28:16 Zuzana Korotvičková (SVK/BK Steel Košice) 2009
1:28:17 Alena Pochybová (SVK/MŠK Kysucké Nové Mesto) 2010
1:28:23 Butoracova Ivana (SVK/TJ Obal Servis Košice) 2014
1:28:32 KLČOVÁ Renata (SVK/Druzba Piestany) 2012
1:28:33 Kotorvičková Zuzana (SVK/TJ Obal Servis Košice) 2014
1:28:33 Menkynová Janka (SVK/Pekáreň Kvetoslavov) 2014
1:28:56 Katarína Pokorná (SVK/Slávia STU Bratislava) 2010
1:29:02 Alena Pochybová (SVK/MŠK Kysucké Nové Mesto) 2011
1:29:06 Komárňanská Romana (SVK/Slávia Trnava) 2014
1:29:14 Kristína Guttmannová (SVK/Slávia UK Bratislava) 2007
1:29:17 Holeczyová Petra (SVK/SheRuns) 2015
1:29:24 Kamenská Lucia (SVK/Marathon BB Team) 2014
1:29:26 Kamenská Lucia (SVK/BŠK Banská Bystrica) 2015
1:29:34 Zsanett Móczóová (HUN) 2011
1:29:45 Zsuzsa Vajdová (HUN) 2007
1:29:52 Erika Frakašová (SVK/AŠK Grafobal Skalica) 2010
1:29:58 MENKYNOVA Janka (SVK) 2013

Generálny partner
Hlavní reklamní partneri
Auto-moto partner
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375