ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Krušinský Matej (SK) Detské behy Bch 1
2 Mulder Max (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 1
3 Krušinský Šimon (SK) Detské behy Ach 2
4 Valentovič Michal (SK) Detské behy Ach 3
5 Herman Peter (SK) Detské behy Cch 4
6 Hermanová Dominika (SK) Detské behy Ad 5
7 Herman Ján (SK) Detské behy Ach 6
8 Guliasova Melánia (SK) Detské behy Dd 7
9 Guliasova Stella (SK) Detské behy Cd 8
10 Baláž Andrej (SK) Detské behy Bch 9
11 Jakubíková Tereza (SK) Detské behy Ed 10
12 Jahelka Dan (SK) Detské behy Ach 11
13 Michalková Silvia (SK) Detské behy Cd 12
14 Gajdošová Lucia (SK) Detské behy Ad 13
15 Holeczy Jergus (SK) ČSOB maratón M 13
16 Ježek Martin (SK) Detské behy Ech 14
17 Ježek Samuel (SK) Detské behy Cch 15
18 Pukalovič Nathan Noel (SK) Detské behy Dch 16
19 Seman Benjamin (SK) Detské behy Bch 17
20 holeczy pavol (SK) ČSOB maratón M 17
21 Špačková Simona (SK) Detské behy Fd 18
22 Hrabinská Sofia (SK) Detské behy Cd 19
23 Melicherova Ema (SK) Detské behy Ed 20
24 Melicher Jakub (SK) Detské behy Dch 21
25 Páleník Andrej (SK) ČSOB maratón M40 21
26 Kobidová Daniela (SK) Detské behy Ed 22
27 Musil Matej (SK) Detské behy Dch 23
28 Musilová Petra (SK) Detské behy Ad 24
29 Ivančíková Eliška (SK) Detské behy Dd 25
30 Giertli Tomáš (SK) ČSOB maratón M50 25
31 Mikulová Ema (SK) Detské behy Ad 26
32 Tekula Jakub (SK) Detské behy Ach 27
33 Strapoň Daniel (SK) Detské behy Bch 28
34 Konderla Filip (SK) Detské behy Dch 29
35 Chudá Liana (SK) Detské behy Bd 30
36 Chudý David (SK) Detské behy Cch 31
37 Zimmermann Martin (SK) Detské behy Ech 32
38 Zimmermannová Natália (SK) Detské behy Cd 33
39 Kuruc Šimon (SK) Detské behy Cch 34
40 Kurucová Daša (SK) Detské behy Bd 35
41 Zimerman Ella V. (SK) Detské behy Dd 36
42 Žilinská Michaela (SK) Detské behy Cd 37
43 Gogora Tomáš (SK) Detské behy Bch 38
44 Gogorová Ema (SK) Detské behy Ad 39
45 Kurucová Monika (SK) Detské behy Ed 40
46 Kurucová kristínka (SK) Detské behy Ad 41
47 Bašťovanský Jakub (SK) Detské behy Fch 42
48 Konderlová Natália (SK) Detské behy Dd 43
49 Matta Marcel (SK) ČSOB maratón M40 44
50 Stašík Simon (SK) Detské behy Dch 44
Generálny partner
Partner polmaratónu
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
AIMS
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375