ČSOB Bratislava Marathon Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Krušinský Matej (SK) Detské behy Bch 1
2 Krušinský Šimon (SK) Detské behy Ach 2
3 Valentovič Michal (SK) Detské behy Ach 3
4 Herman Peter (SK) Detské behy Cch 4
5 Hermanová Dominika (SK) Detské behy Ad 5
6 Herman Ján (SK) Detské behy Ach 6
7 Guliasova Melánia (SK) Detské behy Dd 7
8 Guliasova Stella (SK) Detské behy Cd 8
9 Balaž Andrej (SK) Detské behy Bch 9
10 Jakubíková Tereza (SK) Detské behy Ed 10
11 Jahelka Dan (SK) Detské behy Ach 11
12 Michalková Silvia (SK) Detské behy Cd 12
13 Gajdošová Lucia (SK) Detské behy Ad 13
14 Holeczy Jergus (SK) ČSOB maratón M 13
15 Ježek Martin (SK) Detské behy Ech 14
16 Ježek Samuel (SK) Detské behy Cch 15
17 Argirov Marko (SK) Detské behy Ach 16
18 Seman Benjamin (SK) Detské behy Bch 17
19 holeczy pavol (SK) ČSOB maratón M 17
20 Špačková Simona (SK) Detské behy Fd 18
21 Hrabinská Sofia (SK) Detské behy Cd 19
22 Melicherova Ema (SK) Detské behy Ed 20
23 Melicher Jakub (SK) Detské behy Dch 21
24 Kobidová Daniela (SK) Detské behy Ed 22
25 Musil Matej (SK) Detské behy Dch 23
26 Musilová Petra (SK) Detské behy Ad 24
27 Ivančíková Eliška (SK) Detské behy Dd 25
28 Mikulová Ema (SK) Detské behy Ad 26
29 Tekula Jakub (SK) Detské behy Ach 27
30 Strapoň Daniel (SK) Detské behy Bch 28
31 Konderla Filip (SK) Detské behy Dch 29
32 Chudá Liana (SK) Detské behy Bd 30
33 Chudý David (SK) Detské behy Cch 31
34 Zimmermann Martin (SK) Detské behy Ech 32
35 Zimmermannová Natália (SK) Detské behy Cd 33
36 Kuruc Šimon (SK) Detské behy Cch 34
37 Kurucová Daša (SK) Detské behy Bd 35
38 Zimerman Ella V. (SK) Detské behy Dd 36
39 Žilinská Michaela (SK) Detské behy Cd 37
40 Gogora Tomáš (SK) Detské behy Bch 38
41 Gogorová Ema (SK) Detské behy Ad 39
42 Kurucová Monika (SK) Detské behy Ed 40
43 Kurucová kristínka (SK) Detské behy Ad 41
44 Bašťovanský Jakub (SK) Detské behy Fch 42
45 Konderlová Natália (SK) Detské behy Dd 43
46 Stašík Simon (SK) Detské behy Dch 44
47 Stašíková Alexandra (SK) Detské behy Bd 45
48 Matušík Lukáš (SK) Detské behy Cch 46
49 Raticová Natália (SK) Detské behy Cd 47
50 Škorec Samuel (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 47
Generálny partner
Partner polmaratónu
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
AIMS
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375