ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run RUNNING GALA Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Checked – in runners

 
Sequence number Name and surname of runner Name of run Category Start number
1 Krušinský Matej (SK) Tipos detské behy Bch 1
2 Sahajda Tibor (SK) ČSOB maratón M 1
3 Mulder Max (SK) Preteky lezúňov CH 1
4 Krušinský Šimon (SK) Tipos detské behy Ach 2
5 Škorec Samuel (SK) Preteky lezúňov CH 2
6 Valentovič Michal (SK) Tipos detské behy Ach 3
7 Mrázeková Tereza (SK) Preteky lezúňov D 3
8 Palušová Karolína (SK) Preteky lezúňov D 4
9 Herman Peter (SK) Tipos detské behy Cch 4
10 Valusek Jakub (SK) Preteky lezúňov CH 5
11 Hermanová Dominika (SK) Tipos detské behy Ad 5
12 Blahut Pavol (SK) ČSOB maratón M 5
13 Herman Ján (SK) Tipos detské behy Ach 6
14 Peller Timon (SK) Preteky lezúňov CH 6
15 Guliasova Melánia (SK) Tipos detské behy Dd 7
16 Cangarova Anna (SK) Preteky lezúňov D 7
17 Petrovičová Adela (SK) Preteky lezúňov D 8
18 Guliasova Stella (SK) Tipos detské behy Cd 8
19 Lenhart Vít (CZ) ČSOB maratón M 8
20 Baláž Andrej (SK) Tipos detské behy Bch 9
21 Nachtman Peter (SK) Preteky lezúňov CH 9
22 Krivda Oliver (SK) Preteky lezúňov CH 10
23 Jakubíková Tereza (SK) Tipos detské behy Ed 10
24 Oborný Josef (SK) ČSOB maratón M60 10
25 Skladan Karol (SK) ČSOB maratón M40 11
26 Šingľárova Zara (SK) Preteky lezúňov D 11
27 Kiraly Andrea (SK) Mercedes-Benz polmaratón Ž40 11
28 Jahelka Dan (SK) Tipos detské behy Ach 11
29 Gabajová Kvetoslava (SK) Preteky lezúňov D 12
30 Michalková Silvia (SK) Tipos detské behy Cd 12
31 Wereszczak Andrzej (PL) ČSOB maratón M40 12
32 Štefanov Alexander (SK) Preteky lezúňov CH 13
33 Holeczy Jergus (SK) ČSOB maratón M 13
34 Gajdošová Lucia (SK) Tipos detské behy Ad 13
35 Rimko Michal (SK) Preteky lezúňov CH 14
36 Ježek Martin (SK) Tipos detské behy Ech 14
37 Ježek Samuel (SK) Tipos detské behy Cch 15
38 Vulgan Matej (SK) Preteky lezúňov CH 15
39 Stašová Daniela (SK) Preteky lezúňov D 16
40 Pukalovič Nathan Noel (SK) Tipos detské behy Dch 16
41 holeczy pavol (SK) ČSOB maratón M 17
42 Seman Benjamin (SK) Tipos detské behy Bch 17
43 Čechovská Rebečka (SK) Preteky lezúňov D 17
44 Jurkovič Vilma (SK) Preteky lezúňov D 18
45 Špačková Simona (SK) Tipos detské behy Fd 18
46 Puškár Ondrej (SK) ČSOB maratón M 19
47 Hrabinská Sofia (SK) Tipos detské behy Cd 19
48 Markolt Benjámin Miklós (SK) Preteky lezúňov CH 19
49 Olekšák Sebastian (SK) Preteky lezúňov CH 20
50 Oravec Matej (SK) ČSOB maratón M 20
General partner
Auto-moto partner
Main partner
Relay run partners
10K run partner
Partner štafetového behu
Health partner
Sport partner
Official Hotel
Product partners
Top partners
Main Media partners
Media partners
Partners
We are
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375