ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Program spoločných tréningov

PRED BLÍŽIACIM SA 6.ROČNÍKOM

dm ženského behu PRE VÁS PRIPRAVUJEME PRAVIDELNÉ TRÉNINGY

TENTOKRÁT V SPOLUPRÁCI BRATISLAVAMARATHON TEAMu s BABAMI ZO SHEruns

Tréningy budú pripravené tak, aby boli nielen o behaní ale aby v nich bola pestrosť, kreativita a zábava. A preto bude každý jeden tréning iný a svojim spôsobom tematický. V rámci prípravy na dm ženský beh sme pre ženy – NOVÁČIKOV pripravili zaujímavú motiváciu a novinku. Počas tréningov Vám bude venovaná zvýšená pozornosť a budeme sa Vás snažiť, čo najlepšie pripraviť na Váš prvý ženský beh v živote. 

Štartujeme prípravu na dm ženský beh a Telekom Night Run 2017

Tréningy na dm ženský beh sú bezplatné a budú sa konať na Magio Pláži každý štvrtok od 19:00 do 20:00 hod.Viesť ich budú baby zo SHEruns. Začíname už 22.6.2017. Pred tréningom sa stretávame tesne pred 19:00 pri premietacom plátne a aby ste sa nemuseli báť o svoje veci, na Magio Pláži budete mať k dispozícii 15 uzamykateľných skriniek, kde si ich môžete odložiť. Prosíme ale o ohľaduplnosť. Ak sa poznáte a ste kamarátky, zdieľajte jednu skrinku aj viaceré, lebo je predpoklad, že vás bude chodiť viac ako 15. Tešíme sa na vás.
Tréningy na 9. ročník Telekom Night Run štartujeme 3. júla a konať sa budú taktiež na Magio pláži. Prebiehať budú každý pondelok od 19:00-20:00 pod vedením trénerov z Bratislavamarathon Teamu na čele s Marcelom Mataninom. 

 

 

Generálny partner
OFICIÁLNY AUTO PARTNER
Hlavný partner
Športový partner
Oficiálny nápoj
Exkluzívny partner
Hlavní mediálni partneri
Produktový partner
Partneri
Mediálni partneri
Partner registrácie
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375