ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Pukalovič Nathan Noel (SK) Detské behy Cch 1
2 Koní­k Adrián (SK) Detské behy Bch 2
3 Bodnárová Alžbetka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 2
4 Giertli Tomáš (SK) Majstrovstvá SR mužov, žien a družstiev v maratóne M 2
5 Giertli Tomáš (SK) ČSOB maratón M50 2
6 Balický Radoslav (SK) ČSOB maratón M 3
7 Vaňová Paula Emilia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 3
8 Gaňová Olivia (SK) Detské behy Bd 3
9 Gaňa Filip (SK) Detské behy Ach 4
10 Bedrunka Alex (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 4
11 Ondrovič Marek (SK) ČSOB maratón M 4
12 Bena Robert (SK) ČSOB maratón M 5
13 Pongrácz Péter Anton István (HU) Detské behy Bch 5
14 Brezáková Adela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 5
15 Piroha Oliver (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 6
16 Fulop Lukaš (SK) Detské behy Ach 6
17 Skladan Karol (CA) ČSOB maratón M40 6
18 BELMENEN AARON (MX) ČSOB maratón M40 7
19 Nováková Lívia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 7
20 Balážová Zuzana (SK) Detské behy Cch 7
21 Tettinger Tomáš (SK) Detské behy Cch 8
22 Volanska Fraga Tamara (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 8
23 Vanovčan Ján (SK) ČSOB maratón M40 8
24 PEREZ FLORES JAIR IVAN (MX) ČSOB maratón M 9
25 Klabík Adam (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 9
26 Tettingerová Aneta (SK) Detské behy Dd 9
27 Sobinovská Michaela (SK) Detské behy Bd 10
28 Havlíková nina (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 10
29 Vimmer Michal (SK) ČSOB maratón M 10
30 Puškár Lukáš (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 11
31 Páleník Andrej (SK) ČSOB maratón M40 11
32 Sokolova Ela (SK) Detské behy Ad 11
33 Lovasová Natália (SK) Detské behy Bd 12
34 Kačer Tobiáš (CZ) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 12
35 Noskovic Michal (SK) ČSOB maratón M 12
36 Melišková Adelka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 13
37 Král Pavol (SK) ČSOB maratón M40 13
38 Suchá Veronika (SK) Detské behy Ed 13
39 Slezák Patrik (SK) Detské behy Fch 14
40 Polak Daniela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 14
41 Kéri Mikuláš (SK) ČSOB maratón M40 14
42 Futó Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 15
43 Lásková Lea (SK) Detské behy Bd 15
44 Ščibran Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 16
45 Musil Matej (SK) Detské behy Cch 16
46 Matkovič Richard (SK) ČSOB maratón M 16
47 Musilová Petra (SK) Detské behy Ad 17
48 Bielek Marek (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 17
49 Brišš Ľuboš (SK) ČSOB maratón M 17
50 Špeťko Šimon (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 18
Generálny partner
Hlavný partner
Hlavní reklamní partneri
Auto-moto partner
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375