ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Výsledky kategórie Nováčikov so Šport.sk

ČSOB MARATÓN ŽENY

 

1.       MICHAELA VALLOVÁ SVK

2.       JANA KAKÁČOVÁ CZ

3.       FANNI RINGELHANN HU

 

ČSOB MARATÓN MUŽI

 

1.       TOMÁŠ ŠTVERÁK CZ

2.       GRZEGORZ JEZIERSKI POL

3.       ROBIN BUČO CZ

 

RENAULT POLMARATÓN ŽENY

 

1.       MARTINA SZOCSOVA   SVK

2.       DANIELA FODREKOVA  SVK

3.       EVA VENGEROVÁ  SVK

 

RENAULT POLMARATÓN MUŽI

 

1.       HONZA HLAVATÍK  CZ

2.       MIRO HUJÍK  SVK

3.       LUKÁŠ KYNICKÝ CZ

 

DESIATKA S BIRELLOM ŽENY

 

1.       MONIKA BLAHOVÁ SVK

2.       MICHAELA ŠUUTOVÁ SVK

3.       KATARÍNA BUDAJOVÁ SVK

 

DESIATKA S BIRELLOM MUŽI

 

1.       MATHIEU BALCH FR

2.       JÁN DANČÁK SVK

3.       PETER UŽÁK SVK

 

 

Výsledky korporátnych štafiet 2017

Výsledky korporátnych štafiet 2017

ČSOB Bratislava Marathon oficiálne výsledky

Prinášame Vám oficiálne výsledky 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon.

Celkové výsledky nájdete tu

 

Výsledky ČSOB maratón kategória ženy absolútne poradie

1.

MERTOVÁ Michaela

štefko running team

CZE

2:51:49

0:00:00

2.

SCHWALBE Ulrike

ATS Kulmbach

GER

3:01:42

0:09:53

3.

ŠEBESTIAN Sylvia

ŠK Skalica

SVK

3:05:01

0:13:12

4.

BRZOZOWSKA Monika

NSZZ Solidarność Region Wielkopolska

POL

3:05:17

0:13:28

5.

KUŠNIEROVÁ Denisa

AŠK Slávia Trnava

SVK

3:07:33

0:15:44

6.

URBANCOVA Zuzana

SK Babice

CZE

3:11:19

0:19:30

7.

KOHNOVÁ Lenka

behejbrno.com

CZE

3:12:31

0:20:42

8.

BURSAC Biljana

Red Star Belgrade

SRB

3:14:39

0:22:50

9.

KÓBOR Andrea

HUN

3:20:22

0:28:33

10.

DRZYZGA-BŁASZCZYK Anna

Rozbiegane Dobczyce

POL

3:21:40

0:29:51

 

Výsledky ČSOB maratón kategória muži absolútne poradie

1.

URBAN Jozef

TJ Obal Servis Košice

SVK

2:29:44

0:00:00

2.

KOTMAN Boris

TJ Dynamo DK

SVK

2:36:19

0:06:35

3.

ZEMANÍK Jan

TJ Slezan Frýdek-Místek

CZE

2:37:10

0:07:26

4.

MOCKOVČIAK Marek

TJ Obal Servis Košice

SVK

2:38:16

0:08:32

5.

PUŠKÁR Michal

AK AŠK Slávia Trnava

SVK

2:39:25

0:09:41

6.

VIDLIČKA Marek

ŠKP Levice

SVK

2:39:28

0:09:44

7.

PAVELKO Andrii

Rawicz

UKR

2:41:15

0:11:31

8.

HÉNEK Petr

AK Drnovice

CZE

2:46:46

0:17:02

9.

VITÁSEK Jan

Aj My Sme Beh

CZE

2:47:14

0:17:30

10.

POPOVIČ Miloš

BK Steel Košice

SVK

2:48:08

0:18:24

Generálny partner
Hlavný partner
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375