ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

HISTORICKÉ TABUĽKY 2006-2017

TOP 50 VÝKONOV V MARATÓNE a TOP 40 V POLMARATÓNE 

 

 MUŽI - MARATÓN

2:17:18 Hosea Tuei (KEN) 2015

2:17:49 Justus Kiprono (KEN) 2015

2:18:22 Joel Mwangi (KEN) 2014

2:18:33 Isaac Chesiny (KEN) 2013
2:18:47 Peter Wanjiru (KEN) 2013
2:19:42 Vasil Remščuk (UKR) 2008
2:20:20 Olexander Babaryka (UKR) 2013

2:20:39 Joel Mwangi (KEN) 2015
2:21:09 Micah Samoei (KEN) 2012
2:21:40 Alexej Hauryčenko (BLR) 2009

(10)
2:21:43 Elisha Sawe (KEN) 2012
2:22:09 Ashenafi Erkolo (ETH) 2011
2:22:14 Oleg Gur (BLR) 2012

2:22:17 Edwin Kibowen (KEN) 2011
2:22:27 Ádám Kovács (HUN) 2012
2:22:38 Kamil Poczwardowski (POL) 2011
2:22:47 Bogdan Dziuba (POL) 2011
2:23:50 Bogdan Dziuba (POL) 2008
2:24:35 Viktor Sarodubcev (UKR) 2011
2:25:04 Ashenafi Erkolo (ETH) 2012
(20)

2:25:09 Artur Blasinski (POL) 2007
2:25:11 Bogdan Dziuba (POL) 2007
2:25:47 Jaroslaw Janicki (POL) 2007

2:25:55 Imrich Magyar (SVK/AC Nové Zámky) 2008
2:26:50 Attila Hegyaljai (HUN) 2008
2:27:13 Michal Kavacký (SVK/MŠK Kys. N. Mesto) 2008
2:27:30 Nikolaj Anoško (POL) 2011
2:27:39 Edwin Kibowen (KEN) 2010

2:27:41 Jiří Čípa (CZE) 2016
2:27:47 Viktor Starodubcev (UKR) 2010

(30)

2:27:55 Isaac Chesiny (KEN) 2014

2:28:05 Aleš Miko Aleš (CZE) 2012

2:28:10 Richard Chepkwony (KEN) 2014
2:28:19 Attila Hegyaljai (HUN) 2007

2:28:31 Jevgenij Gliva (UKR) 2014
2:28:48 Bogdan Dziuba (POL) 2012
2:29:18 Zakis Raivis (LAT) 2011
2:29:28 Jaroslaw Janicki (POL) 2011

2:29:37 Hubert Wiedrak (POL) 2016

2:29:44 Ivan Bubnov (RUS) 2014

(40)
2:29:44 Jozef Urban (SVK/TJ Obal servis Košice) 2017

2:29:45 Martin Holečko (SVK/MŠK Pokrok TDM Krompachy) 2010
2:29:57 Attila Hegyaljai (HUN) 2011

2:29:58 Jevgenij Gliva (UKR) 2015

2:30:03 Tamás Nagy (HUN) 2012

2:30:04 Szabolcs Béda (HUN) 2014
2:30:13 Michal Kavacký (SVK/MŠK Kys. N. Mesto) 2007

2:30:28 Vladislav Lipovský (SVK/MBO Strážske) 2007
2:30:27 Gergely Rezessy (HUN) 2010
2:30:37 Peter Tichý (SVK/ŠKP Čadca) 2007

(50)

 

MUŽI - POLMARATÓN

1:02:33 Hillary Maiyo (KEN) 2015

1:03:10 Edwin Kipkorir (KEN) 2014

1:03:17 Dickson Kurui (KEN) 2014

1:03:17 Edwin Kipkorir (KEN) 2015

1:03:19 Robert Kirui (KEN) 2014

1:03:22 Silas Too (KEN) 2015

1:03:45 Hosea Tuei (KEN) 2011
1:03:50 Joel Maina Mwangi (KEN) 2011
1:04:06 Joel Mwangi (KEN) 2013
1:04:09 Richar Kiprono Bett (KEN) 2011

(10)
1:04:10 Dickson Kurui (KEN) 2013
1:04:22 Elisha Sawe (KEN) 2007
1:04:25 Stephen Kiplimo (KEN) 2012
1:04:30 Jackson Munyao (KEN) 2012
1:04:33 Paul Mwangi (KEN) 2015

1:04:43 Thomas Lokomwa (KEN) 2013
1:04:46 Wilson Cheboi (KEN) 2013
1:05:08 Hosea Tuei (KEN) 2010
1:05:15 Vitalie Gheorghita (MOL) 2010
1:05:29 Said Azouzi (MAR) 2007
(20)

1:06:03 Ashenafi Erkolo (ETH) 2009
1:06:04 Julius Lagat (KEN) 2012
1:06:09 Samson Loywapet (KEN) 2008
1:06:15 Sergij Fiskowicz (UKR) 2009

1:06:26 Miroslav Vanko (SVK/TJ Obal servis Košice) 2007
1:06:26 Zsolt Koszár (HUN) 2010
1:06:28 Miroslav Vanko (SVK/TJ Obal servis Košice) 2009
1:06:37 Tamás Tóth (HUN) 2010
1:06:50 Zsolt Koszár (HUN) 2016

1:06:53 Tamás Kovács (HUN) 2012
(30)

1:06:56 Bernard Dematteis (ITA) 2008

1:06:59 Jakub Burghardt (POL) 2007
1:07:11 Tamás Tóth (HUN) 2007
1:07:16 Pavel Novák (CZE) 2007
1:07:22 Mike Cheruiyot (KEN) 2012

1:07:23 Jozef Urban (SVK/JM Demolex Bardejov) 2014
1:07:30 Gábor Józsa (HUN) 2015

1:07:31 Sergij Fiskowicz (UKR) 2010
1:07:49 Zsolt Koszár (HUN) 2012

1:07:49 Jozef Urban (SVK/TJ Obal servis Košice) 2016
(40)


ŽENY- MARATÓN

2:35:35 Hellen Kimutaiová (KEN) 2015

2:42:41 Lucy Wambuiová Murigiová (KEN) 2012

2:42:41 Daniela Cirlanová (Rum.) 2015
2:42:55 Alice Kiborová (KEN) 2014

2:44:37 Tünde Szabóová (HUN) 2014

2:45:04 Tünde Szabóová (HUN) 2015

2:45:30 Lilian Koechová (KEN) 2011
2:46:15 Réka Bátaiová (HUN) 2012
2:46:18 Ida Kovácsová (HUN) 2011
2:46:41 Renata Kalinská (POL) 2011
(10)

2:49:32 Lilian Koechová (KEN) 2012
2:50:21 Judit Földingová-Nagyová (HUN) 2009
2:51:05 Ingrid Petnuchová (SVK/TJ Stročín) 2009

2:51:16 Lilian Koechová (KEN) 2010
2:51:40 Judit Földingová-Nagyová (HUN) 2011
2:51:42 Lilian Koechová (KEN) 2013
2:51:44 Katalin Farkasová (HUN) 2011
2:51:49 Michaela Mertová (CZE) 2017

2:52:23 Judit Földingová-Nagyová (HUN) 2010
2:53:52 Marija Vrajičová (CRO) 2013

(20)
2:54:17 Ivana Martincová (CZE) 2009
2:55:18 Ana Hecicová (ROM) 2009
2:56:22 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2007
2:56:29 Katalin Farkasová (HUN) 2008

2:56:56 Ingrid Petnuchová (SVK/TJ Partizán Bardejov) 2011
2:57:26 Katalin Farkasová (HUN) 2013
2:57:28 Ana Hecicová (ROM) 2007

2:57:32 Marija Vrajičová (CRO) 2014
2:58:04 Oľha Kazymyrová (Ukr.) 2015

2:58:59 Romana Komárňanská (SR/BMSC Bratislava) 2015

(30)

2:59:09 Sylvia Šebestian Hvolková (SVK/AŠK Skalica) 2007

2:59:17 Jelena Bolchovitinová (RUS) 2009

2:59:36 Ivana Martincová (CZE) 2010
2:59:49 Nadja Göschlová (AUT) 2007
2:59:52 Jana Dorazilová (CZE) 2012

3:01:10 Natalia Lehonkovová (UKR) 2009

3:01:42 Ulrike Schwalbeová (GER) 2017

3:01:43 Karolina Rakiecová (POL) 2007
3:02:02 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2008

3:02:42 Elina Junillová (FIN) 2015
(40)

3:04:50 Ľudmila Šelestová (UKR) 2010

3:05:01 Sylvia Šebestian (SVK/AŠK Skalica) 2017

3:05:17 Monika Brzozowská (PPOL) 2017

3:05:49 Éva Vargová (HUN) 2014

3:05:51 Kristína Néč Lapinová (SR/Trian UMB B. Bystrica) 2015

3:07:33 Denisa Kušnierová (SVK/Slávia Trnava) 2017
3:08:34 Ágnes Kissová (HUN) 2013
3:09:12 Katalin Farkasová (HUN) 2012
3:10:12 Kristína Lapinová (SVK/Trian UMB B. Bystrca) 2014

3:10:43 Andrea Berešová (SVK/Kryha Bratislava) 2006

(50)

 

ŽENY - POLMARATÓN

1:11:51 Lucy Wambuiová Murigiová (KEN) 2011
1:12:42 Nancy Koechová (KEN) 2011
1:13:24 Chelangat Sangová (KEN) 2013

1:13:34 Rebecca Korirová (KEN) 2015
1:13:41 Mary Wanjohiová (KEN) 2015

1:13:42 Mary Wanjohiová (KEN) 2013
1:14:32 Anikó Kálovicsová (HUN) 2010
1:14:49 Nancy Koechová (KEN) 2012
1:15:25 Esther Wanjiruová (KEN) 2015

1:15:57 Nadežda Trilinská (UKR) 2008

(10)
1:16:07 Mary Wanjohiová (KEN) 2012

1:16:14 Ida Kovácsová (HUN) 2008
1:16:33 Katarína Bérešová (SVK/TJ Obal servis Košice) 2008

1:16:49 Zsófia Erdélyiová (HUN) 2016

1:16:50 Emmily Biwottová (KEN) 2010
1:16:59 Anikó Kálovicsová (HUN) 2011
1:17:06 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2010
1:17:20 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2011

1:17:28 Anikó Kálovicsová (HUN) 2014
1:17:40 Janka Zatlúkalová (SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2009

(20)

1:17:40 Daneja Grandovecová (SLO) 2015

1:17:43 Jane Ngangová (KEN) 2014

1:18:24 Dana Janečková (SVK/AC Nové Zámky) 2006
1:18:40 Margaret Muringiová (KEN) 2013
1:18:44 Lilia Fiskowiczová (MOL) 2009

1:18:48 Zsuzsa Lalusková (HUN) 2015

1:18:53 Zuzana Nováčková (SVK/Slávia STU Bratislava) 2008
1:19:00 Tünde Szabóová (HUN) 2016

1:19:07 Svitlana Stanková (BLR) 2010
1:19:19 Mónika Nagyová (HUN) 2008

(30)
1:19:34 Ida Kovácsová (HUN) 2010

1:19:46 Zita Kácserová (HUN) 2015

1:19:48 Petra Fašungová (SVK/VŠC Dukla B. Bystrica) 2016
1:19:51 Janka Zatlúkalová(SVK/Spartak Dubnica n/V.) 2012
1:20:02 Fanny Gyurkóová (HUN) 2010
1:20:04 Zuzana Nováčková (SVK/Slávia STU Bratislava) 2009
1:20:33 Anisa Zsófia Badisová (HUN) 2012
1:20:40 Ida Kovácsová (HUN) 2012
1:20:46 Tatiana Vilisovová (RUS) 2007

1:21:10 Zsanett Móczóová (HUN) 2015

(40)

                                                                        ZOSTAVIL GABRIEL BOGDÁNYI

 

Generálny partner
Hlavný partner
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375