ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Pukalovič Nathan (SK) Detské behy Cch 1
2 Bodnárová Alžbetka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 2
3 Koní­k Adrián (SK) Detské behy Bch 2
4 Gaňová Olivia (SK) Detské behy Bd 3
5 Vaňová Paula Emilia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 3
6 Gaňa Filip (SK) Detské behy Ach 4
7 Bedrunka Alex (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 4
8 Pongrácz Péter Anton István (HU) Detské behy Bch 5
9 Brezáková Adela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 5
10 Fulop Lukaš (SK) Detské behy Ach 6
11 Piroha Oliver (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 6
12 Balážová Zuzana (SK) Detské behy Cch 7
13 Nováková Lívia (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 7
14 Tettinger Tomáš (SK) Detské behy Cch 8
15 Volanska Fraga Tamara (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 8
16 Tettingerová Aneta (SK) Detské behy Dd 9
17 Klabík Adam (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 9
18 Havlíková nina (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 10
19 Sobinovská Michaela (SK) Detské behy Bd 10
20 Puškár Lukáš (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 11
21 Sokolova Ela (SK) Detské behy Ad 11
22 Páleník Andrej (SK) ČSOB maratón M40 11
23 Lovasová Natália (SK) Detské behy Bd 12
24 Kačer Tobiáš (CZ) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 12
25 Suchá Veronika (SK) Detské behy Ed 13
26 Král Pavol (SK) ČSOB maratón M40 13
27 Melišková Adelka (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 13
28 Slezák Patrik (SK) Detské behy Fch 14
29 Polak Daniela (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 14
30 Futó Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 15
31 Lásková Lea (SK) Detské behy Bd 15
32 Ščibran Michal (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 16
33 Musil Matej (SK) Detské behy Cch 16
34 Bielek Marek (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 17
35 Musilová Petra (SK) Detské behy Ad 17
36 Špeťko Šimon (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 18
37 Klačmanová Sara (SK) Detské behy Cd 18
38 Pafko Roman (SK) ČSOB maratón M50 18
39 Voros Daniel (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 19
40 Mazanec Richard (SK) Detské behy Dch 19
41 Jušková Klára (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov D 20
42 Dinková Emma (SK) Detské behy Cd 20
43 Dinka Samuel (SK) Detské behy Bch 21
44 Ondreáš Ján (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 21
45 Tomka Jakub (SK) Detské behy Cch 22
46 Schuller Matúš (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 22
47 Tomková Alžbeta (SK) Detské behy Ed 23
48 Morávek Matúš (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 23
49 Kobidová Daniela (SK) Detské behy Ed 24
50 Gildein Oskar (SK) Sport Kids Academy preteky lezúňov CH 24
Generálny partner
Hlavný reklamný partner
Auto-moto partner
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375