ČSOB Bratislava Marathon Wings for Life Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Obľúbené vychytávky z lekárni Dr. MAX pre registrovaných bežcov za výhodnú cenu

Záleží nám na tom, aby ste do cieľa dobehli s dobrým pocitom a v dobrom zdraví. Počas 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon sme pre registrovaných bežcov v lekárňach Dr. Max vybrali sériu obľúbených produktov, ktoré si budú môcť kúpiť za zvýhodnenú cenu.
Stačí sa preukázať potvrdením o zaplatení štartovného alebo štartovným číslom a informovať personál lekárne, o ktoré z nižšie uvedených výrobkov máte záujem.
Zľava platí od 20. 3. do 9. 4. 2017 a vzťahuje sa iba na nákup v lekárňach Dr.Max v nákupnom centre Eurovea.

Zoznam exkluzívne zvýhodnených produktov a zliav pre registrovaných bežcov 12. ročníka ČSOB Bratislava Marathon:

 MAGNE-B6 sol por 10x10 ml – zľava 15%

Liek vo forme perorálneho roztoku obsahujúci horčík a vitamín B6. Pomáha odstrániť únavu, vyčerpanie, podráždenosť a svalové kŕče. Magne B6® obsahuje kombináciu horčíka a vitamínu B6, vďaka ktorému sa horčík v tele rýchlejšie dopĺňa. Magne B6® zlepšuje pri nedostatku horčíka, napr. tieto príznaky:  nervozitu, únavu, podráždenie, svalové kŕče, tŕpnutie.
Magne B6® je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľov liekov, ktorá je pribalená k lieku.

Colafit 60 kociek – zľava 20%

Výživový doplnok. Čistý kryštalický kolagén vo forme mäkkých, ľahko prehltnuteľných kociek. Balenie na 2 mesiace užívania – stačí len 1 kocka denne. Bez farbív a prídavných látok.

ALLGA SAN MOBIL GEL INTENSIV 100ML – zľava 30%Masážny gél, ktorý je vhodný na masírovanie kĺbov, svalov a chrbta pri svalovej horúčke a námahe

Náplasti COSMOS – zľava 30%

COSMOS NA PĽUZGIERE PATA 5KS, COSMOS NA PĽUZGIERE PRSTY 6KS, COSMOS NA PĽUZGIERE XL 5KS


COSMOS HYDRO-ACTIVE náplasti tlmia tlak na pľuzgier a zmierňujú bolesť. Hydrokoloidný vankúšik vstrebáva tekutinu vytekajúcu z pľuzgiera a vytvára ochrannú gélovou vrstvu. Chráni pľuzgier pred tlakom, nečistotou a baktériami.

Výživové doplnky lekární Dr.Max – zľava 30%

Complex 6 Aktiv 180 tabliet
Tablety Complex 6 Aktiv obsahujú glukozamín, chondroitín, MSM, hyaluronát sodný, kolagén typu II a vitamín C. Glukozamín sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a slúži ako základná stavebná zložka kĺbovej chrupavky. Chondroitín je jednou z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty kĺbových chrupaviek.

Magnesium 375 mg 2x10 šumivých tabliet
 Magnesium B6 48 mg 50 tabliet
Magnesium B6 48 mg 100 tabliet


Obsahujú horčík v organickej forme, ktorý sa v ľudskom tele výborne vstrebáva. Magnézium (horčík) prispieva k dobrému hospodáreniu s energiou, k zníženiu únavy a vyčerpania a k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky.

Vitamin C Long Effect 500 mg 30 kapsúl
Vitamin C Long Effect 500 mg 60 kapsúl


Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej tvorbe kolagénu, a tým k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov.

Magnesium Sticks 400 mg len za 1 euro ku nákupu Magnesium B6 Premium 100 mg


Magnézium (horčík) prispieva k dobrému hospodáreniu s energiou, k zníženiu únavy a vyčerpania a k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky. Magnesium 400 Sticks s pohodlnou aplikáciou bez zapíjania vodou.

Ste v Dôvere? Čaká na vás špeciálna cena. Stačí dobehnúť

Bežci poistení v Dôvere môžu počas tohto ročníka ČSOB Bratislava Marathonu ako jediní získať hodnotnú odmenu navyše – bežecké hodinky Polar M400. Dôvera si ju pre nich pripravila ako poďakovanie za to, že pravidelne športujú a starajú sa tak o svoje zdravie.

Získať ich môže ten, kto vo svojej disciplíne dobehne až do cieľa a to bez ohľadu na svoj výsledný čas a umiestnenie. Súťaž sa vzťahuje na minimaratón, desiatku, polmaratón, maratón i štafetu.

„Je dokázané, že pravidelný pohyb účinne pomáha predchádzať vážnym ochoreniam. Záleží nám na zdraví našich poistencov, preto je pre nás logické podporovať ich v zdravom koníčku. Touto cenou chceme motivovať aj úplných začiatočníkov, aby sa behaniu venovali pravidelne a nevzdávali sa pri prvej kríze,“ uviedol generálny riaditeľ Dôvery Martin Kultan.

Zo všetkých bežcov nad 18 rokov, ktorí sú poistení v Dôvere, vyžrebujeme v utorok 4. apríla 2017 jedného muža a jednu ženu. Podmienkou je, aby boli na preteky riadne zaregistrovaní so všetkým, čo s tým súvisí a do cieľa dobehli v súlade s pravidlami. U členov štafety bude rozhodujúce, či dobehli až do konca svoj konkrétny úsek.

Štatút s pravidlami súťaže nájdete tu.

Odmeriame vám nielen tlak a BMI, ale aj cukor, kyslík a oxid uhoľnatý v krvi

Cítite sa fajn? Ako na tom v skutočnosti ste, môžete zistiť počas bežeckého víkendu v maratónskom stane pri Eurovei u našich Partnerov zdravia. Okrem tradičných meraní tlaku, BMI či percenta tuku v tele vám odmerajú aj to, o čom netušíte.

Napríklad fajčiari zistia, koľko jedovatého oxidu uhoľnatého im koluje v krvi, športovci zas uvidia, či majú v krvi dosť kyslíka pre svoje výkony. Merania sú zdarma, zúčastniť sa ich môže každý návštevník. Okrem toho v stane budú kardiológ, fyzioterapeut a podiater (starostlivosť o chodidlá) pripravení poradiť vám s vašimi zdravotnými problémami.

Merania Partnerov zdravia:

Smokerlýzer

Meranie hladiny oxidu uhoľnatého v pľúcach i v krvi. CO je jedovatý plyn, spôsobuje zníženie srdcovej činnosti, zvýšené riziko tvorby krvných zrazenín. Jeho nebezpečenstvo spočíva v tom, že sa rýchlo viaže na krvné farbivo hemoglobín a vytláča z neho kyslík. Väzba CO na hemoglobín je cca 200x pevnejšia ako väzba hemoglobínu s kyslíkom.

Pulzný oxymeter

Meranie nasýtenia krvi kyslíkom a frekvencie srdca. Normálne hodnoty kolíšu medzi 93-99 % . Nízka hodnota poukazuje prevažne na choroby dýchacích ciest, astmu, srdcovú nedostatočnosť a pod. U človeka s nízkou hodnotou sa vo väčšej miere objavuje dýchavičnosť, zvýšenie srdcovej frekvencie, pokles výkonnosti, nervozita a náhle potenie.

Cukor v krvi

Meranie hodnoty cukru v krvi (glykémia). Môže odhaliť nábeh na cukrovku, resp. už rozvinuté ochorenie. Aby nebol výsledok merania skreslený, treba prísť ideálne nalačno alebo si nechať zmerať hladinu glukózy v krvi aspoň dve hodiny po jedle.

BMI a podiel tuku v tele

Zdravý index telesnej hmotnosti je v rozmedzí 20 až 25. Ovplyvňuje ho objem vody a tuku v tele, hmotnosť kostí či svalov. Prístroj odhalí, aké sú vaše hodnoty.

Rezonančný magnetický kvantový analyzátor

Komplexné vyšetrenie ľudského tela. Okrem podrobnej analýzy zdravotného stavu získate aj návrh odporúčanej liečby. Presnosť určovania výsledkov je až 90%.

PARTNERI ZDRAVIA PRINÁŠAJÚ ATRAKTÍVNE NOVINKY

Záleží nám na tom, aby ste svoje preteky dokončili v zdraví a v pohode, preto sme sa rozhodli zabezpečiť pre vás v spolupráci s našimi partnermi na 12. ročníku ČSOB Bratislava Marathon nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Postarajú sa o vás naši PARTNERI ZDRAVIA – Sieť polikliník ProCare, Lekárne Dr.Max a Dôvera zdravotná poisťovňa. Na štyroch miestach pri trati  behu vám poskytnú potrebnú pomoc pri úrazoch, kŕčoch a iných zdravotných problémoch, ale nájdete ich aj v stane ZÓNA ZDRAVIA v Eurovea, kde vám nielen odmerajú tlak a iné telesné parametre, ale k dispozícii budete mať aj ďalších odborníkov, aby ste s nimi mohli skonzultovať svoj zdravotný stav. A okrem toho vám naši PARTNERI ZDRAVIA pripravili aj jedno príjemné prekvapenie na trati navyše.

Viac o novinkách Partnerov zdravia nájdete už čoskoro v aktualitách, na FB a na našej stránke

Generálny partner
Hlavný partner
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Exkluzívny komunikačný partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375