ČSOB Bratislava Marathon Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Zoznam prihlásených na tréningy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Grezo Miroslav (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 1
2 Vlha Martin (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 2
3 Pišteková Jana (SK) Halové tréningy: utorok 19:00 - 20:30, piatok 18:00 - 19:30 Ž 3
4 Arbeit Vilem (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 3
5 Bzdúšková Kamila (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 4
6 Richter Marek (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 5
7 Petratur Tomáš (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 6
8 Bergl Oliver (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 7
9 Vávrová Andrea (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 8
10 Ruščáková Zuzana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 9
11 Dobiašová Beata (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 10
12 Krokker Tatiana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 11
13 Bognárová Jana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 12
14 Priečková Mária (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 13
15 Hurtuk Peter (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 14
16 Bardáčová Kristína (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 15
17 Beňo Martin (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 16
18 Dzvonikova Martina (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 17
19 Jančovič Martin (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 18
20 Durovic Rastislav (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 19
21 Kelemen Robert (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 20
22 Gacho Eva (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 21
23 Gacho Marcel (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 22
24 Farberova Jana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 23
25 Farber Tomas (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 24
26 Čík Juraj (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 25
27 Opálková Nelly (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 26
28 Mozi Martin (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 27
29 Moziova Veronika (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 28
30 Talaj Peter (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 29
31 Talajová Beata (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 30
32 Mačuga Radovan (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 31
33 Fiľakovská Ivana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 32
34 Valachovič Michal (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 33
35 Kerni Paulina (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 34
36 Esslinger Sylvia (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 35
37 Valovič Radovan (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 36
38 Condik Štefan (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 37
39 Preinerova Denisa (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 38
40 Langová Janka (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 39
41 Augustín Branislav (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 40
42 Takacs Peter (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 41
43 Kaločaj Pavol (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 42
44 Niscakova Ganji Daniela (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 43
45 Lajčin Tomáš (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 44
46 Pravdikova Ivana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 45
47 Pirhala Marek (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 46
48 Stoličná Zuzana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 47
49 Tejbusová Zuzana (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 Ž 48
50 Haluš Peter (SK) Halové tréningy: streda 19:00 - 20:30, piatok 19:30 - 21:00 M 49
Generálny partner
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375