ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

FAQ

Ako zistím, že bola moja platba prijatá?
V prípade, že bola Vaša platba prijatá a priradená k Vášmu menu, nájdete svoje meno v štartovej listine na stránke bratislavamarathon.com.Neprišiel mi potvrdzujúci mail o platbe, môžem si napriek tomu ísť vyzdvihnúť štartový balíček?
Ak Vám nedošiel potvrdzujúci mail a nevidíte svoje meno v štartovej listine, napíšte nám na info@becool.sk, aby sme preverili, kde nastal problém pri registrácii.Aké doklady je potrebné priniesť na prezentáciu pri prevzatí si štartového balíka?

Vyplnený a podpísaný originál súhlasu dotknutej osoby a prehlásenie o zdravotnom stave.Môžem vyzdvihnúť štartové balíčky aj pre kamarátov/kolegov?
Áno, je to možné. K vyzdvihnutiu štartových balíčkov však potrebujete vypísaný originál súhlasu dotknutej osoby a prehlásenie o zdravotnom stave daných osôb.

 

Čo mám robiť ak som už prihlásený, ale viem, že sa behu nebudem môcť zúčastniť?
Zaplatené štartovné sa späť nevracia. V prípade oznámenia neúčasti do 15.03.2018 má pretekár možnosť uplatniť si štartovné v budúcom ročníku podujatia. V prípade, ak pretekár oznámi svoju neúčasť zo zdravotných dôvodov a doloží ju dokladom (potvrdzujúcim chorobu, resp. zranenie) od ošetrujúceho lekára v čase od 16.03.2018 do 06.04.2018, má rovnako možnosť uplatniť si štartovné v budúcom ročníku podujatia. V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť a chcete prepísať Vaše štartové číslo na iného účastníka (s jeho písomným súhlasom), môžete tak urobiť emailom na info@becool.sk najneskôr do 28.02.2018. Kontaktovať nás však musí osoba, ktorá bola pôvodne prihlásená, tá oznámi aj všetky údaje o novom účastníkovi. Štartový balík preberá a prehlásenie potvrdzuje už nový účastník. Po prevzatí štartového balíka už nie je preregistrácia možná. Preregistrácia v čase od 01.03.2018 do dňa kedy začne výdaj štartových balíkov je spoplatnená sumou 5,-Eur, ktorá bude uhradená pri prevzatí štartového balíka. 

 

Je možná platba na faktúru?
Áno, v prípade skupiny nad 10 osôb (minimálne 100 €) vieme vystaviť faktúru na štartovné, prípadne účastnícke tričká. V prípade záujmu píšte prosím na registracia@becool.sk. Platba musí byť realizovaná pred začiatkom podujatia!!!Musia členovia štafety bežať v poradí, v akom sú uvedení na štartovej listine?
V prípade, že sa členovia štafety chcú medzi sebou chcú vymeniť, je to možné. Dôležité však je, aby bolo dodržané poradie štartových čísel, teda A-B-C-D. Z bezpečnostného hľadiska však odporúčame akúkoľvek zmenu v poradí nahlásiť vopred na info@becool.sk. V prípade akejkoľvek neočakávanej situácie počas behu vieme na základe štartového čísla a poradia okamžite identifikovať bežca.Kedy bude možné vyzdvihnúť si štartový balíček?
Preberanie štartových balíčkov bude možné od utorka, 03.04.2018. Bližšie informácie o mieste a čase výdaja štartových balíčkov nájdete zverejnené vo všeobecných propozíciách najneskôr 30 dní pred podujatím.


Čo ak nestihnem dobehnúť v stanovenom časovom limite?
Podľa propozicií a pravidiel budete diskvalifikovaný a bude Vám na trati odobraté štartové číslo. Presné popisy časových limitov nájdete v propozíciách jednotlivých disciplín.Môžu štafetový beh bežať aj menej ako 4 bežci?
Nie je to možné. Štafetový beh je určený pre štvorčlenné družstvá.Je možné, aby som v rámci štafetového behu bežal ako prvý člen štafety a po odovzdávke pokračoval ďalej ako polmaratónec, rep. maratónec?
Bohužiaľ nie, v rámci nedele sa môžete zúčastniť iba jednej z disciplín : maratón, polmaratón alebo štafetový beh. Kombinácia disciplín nie je možná.Prečo nie je dovolené bežať so slúchadlami?
Z bezpečnostných dôvodov. Kedykoľvek počas behu môže nastať situácia, že potrebuje organizátor bežcov usmerniť, upozorniť, uvoľniť cestu sanitke, pokynom polície a podobne. Preto je potrebné, aby každý bežec plne vnímal situáciu okolo seba. Dôrazne Vás žiadame o rešpektovanie tohto pravidla. Za jeho nedodržanie hrozí diskvalifikácia.Prečo musí byť číslo viditeľne umiestnené?
Štartové číslo musí byť viditeľne umiestnené na prednej časti tela na hrudi preto, aby sme Vás vedeli identifikovať pri vstupe do štartového koridoru, aby sme počas behu vedeli identifikovať Vašu disciplínu, aby Vás zosnímala cieľová časomerná kamera, kvôli prípadným reklamáciám a aby Vám mohli byť správne zaslané fotografie z behu.Bude môj štartový balíček obsahovať aj čip na meranie času?
Čip na meranie času bude umiestnený na zadnej strane štartového čísla. Z toho dôvodu je dôležité, aby ste štartové číslo mali umiestnené viditeľne, nesmie byť prekryté, poškodené alebo iným spôsobom znehodnotené. Čip z neho neodstraňujte.Moje dieťa je prihlásené na detský beh, môžem bežať s ním?
Samozrejme, najmä v kategórii A (do 5 rokov) a B (6 a 7 rokov) je možné, aby deti bežali v sprievode rodičov. V štartovom koridore sa rodičia s deťmi zaradia za deti bežiace samostatne. Dôrazne žiadame rodičov o rešpektovanie tohto pravidla. Detaily sa nachádzajú v propozíciách a pokynoch detských behov.

 

Nepodarilo sa mi zohnať nikoho, kto by mi počas behu postrážil moje dieťa. Viete o nejakom mieste v Eurovea, ktoré ponúka servis detského kútika?
Pre bežcov a ich najmenších sme pripravili zvýhodnenú ponuku v spolupráci so Sport Kids Academy (SKA) v Eurovea, ktorá sa nachádza na 1. poschodí pri kinách. Je vhodné si svoje miesto v detskom kútiku rezervovať na recepcii SKA.


Prečo som na štartovom čísle nemal svoje meno?
Meno majú na svojom štartovom čísle všetci bežci, ktorí mali zaplatené štartovné do 28.02.2018. Pri štafetách sa neuvádza meno bežca, ale názov štafety.Nemám možnosť uhradiť štartovné kartou ani platobnou bránou, ako postupovať?
Napíšte nám email na info@becool.sk a zašleme Vám postup, akým uhradíte svoje štartovné.Bol som zaradený do posledného koridoru. Dá sa s tým niečo robiť?

Do koridoru ste zaradený podľa času uvedeného pri vypĺňaní registračného formuláru, preto je dôležité, aby ste údaje vypĺňali dôsledne. Ak ste medzitým zmenili Vašu výkonnosť, do 18.03.2018 nám môžete zaslať email a preradíme Vás do iného koridora. Dôrazne Vás však žiadame o zadávanie relevantného času, čím prejavujete úctu a rešpekt k ostatným bežcom. Preradenie z pomalšieho do rýchlejšieho koridoru je možné aj počas výberu štartového balík, ak nám predložíte vytlačené potvrdenie Vášho zlepšeného výsledného času, ktorý Vás oprávňuje k posunu v rámci koridoru.

 

Nebývam priamo v Bratislave, viete mi odporučiť nejaké ubytovacie zariadenie?
Pre všetkých bežcov sme aj tento rok pripravili ponuky hotelov a ubytovacích zariadení, takzvané "maratónske balíčky". Kompletnú ponuku nájdete tu. Okrem toho v spolupráci s našimi ďalšími partnermi v oblasti dopravy a turizmu  spolupracujeme na zvýhodnených ponukách pre bežcov počas maratónskeho víkendu, ktoré okrem vnútroštátnej dopravy zahŕňajú aj mestskú hromadnú dopravu a fakultatívne výlety v rámci hlavného mesta. O ponukách Vás budeme priebežne informovať, bližšie informácie budú dostupné v sekcii Doprava.

 

Nevidím sa vo výsledkoch napriek tomu, že som bežal. Ako mám postupovať?
Napíšte prosím na vos@vostpk.sk.

 


V prípade problémov a otázok nás neváhajte kontaktovať na info@becool.sk. Tešíme sa na vás.

Bratislava marathon team

Generálny partner
Partner polmaratónu
Hlavný partner
Partner Minimaratónu
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Športový partner
Oficiálny hotel
Produktoví partneri
Top partner
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
AIMS
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375