ČSOB Bratislava Marathon Volkswagen Slovakia Run and Fun High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

Prihlásení bežci

 
Poradové číslo Priezvisko a meno bežca Názov behu Kategória Štartovné číslo
1 Remenár Milan (SK) 12 km M40 10
2 Pavlikovský Milan (SK) 12 km M 11
3 Hirjakova Slavka (SK) 12 km Ž40 12
4 Kovár Michal (SK) 12 km M40 13
5 piovarci martin (SK) 12 km M 14
6 Ševcech Peter (SK) 12 km M 15
7 Rusňák Július (SK) 12 km M40 16
8 Kanala Oliver (SK) Sport Kids Academy - detské behy Ach 501
9 Hermannová Romana (SK) 6 km Ž 1010
10 Kanalova Zuzana (SK) 6 km Ž40 1011
11 Sabolová Silvia (SK) 6 km Ž40 1012
12 Hornáček Ondrej (SK) 6 km M 1013
13 Sokolová Jana (SK) 6 km Ž 1014
14 Balcová Lenka (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7001
15 Bzdúšková Kamila (SK) 6 km - všetky tri behy Ž60 7002
16 Orbanova Andrea (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7003
17 Hrotko Imrich (SK) 6 km - všetky tri behy M40 7004
18 Kralovičová Andrea (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7005
19 Pilatova Janka (SK) 6 km - všetky tri behy Ž40 7006
20 Redechová Danica (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7007
21 Číčelová Jana (SK) 6 km - všetky tri behy Ž40 7008
22 Bolfová Jana (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7009
23 Štrbová Edita (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7010
24 Mikuš Martin (SK) 6 km - všetky tri behy M 7011
25 Luptáková Veronika (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7012
26 Hriňová Mária (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7013
27 Ujbányai Michal (SK) 6 km - všetky tri behy M 7014
28 Hájek Tomáš (SK) 6 km - všetky tri behy M 7015
29 Petrovská Dominika (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7016
30 Chudíková Lucia (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7017
31 Horňáková Gabriela (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7018
32 Procházková Hana (SK) 6 km - všetky tri behy Ž 7019
33 Niscakova Ganji Daniela (SK) 6 km - všetky tri behy Ž40 7020
34 Čečko Igor (SK) 12 km - všetky tri behy M40 8001
35 Dyačovski Branislav (SK) 12 km - všetky tri behy M 8002
36 Janitsová Virág (HU) 12 km - všetky tri behy Ž 8003
37 Strešnák Peter (SK) 12 km - všetky tri behy M40 8004
38 Strečanský Marcel (SK) 12 km - všetky tri behy M50 8005
39 Tibenský Tomáš (SK) 12 km - všetky tri behy M 8006
40 Holakova Katarina (SK) 12 km - všetky tri behy Ž 8007
41 Grabecova Lucia (SK) 12 km - všetky tri behy Ž 8008
42 Filip Lubo (SK) 12 km - všetky tri behy M 8009
43 Brosz Juraj (SK) 12 km - všetky tri behy M40 8010
44 Gážiová Jana (SK) 12 km - všetky tri behy Ž50 8011
45 Strešnák Mário (SK) 12 km - všetky tri behy M40 8012
46 Strešnák Filip (SK) 12 km - všetky tri behy M 8013
47 Shkurka Mike (GB) 12 km - všetky tri behy M 8014
48 Barnard Kat (GB) 12 km - všetky tri behy Ž 8015
49 PRIBULOVÁ Ivana (SK) 12 km - všetky tri behy Ž 8016
50 Rusňák Ján (SK) 12 km - všetky tri behy M 8017
1 - 50 51 - 90
Generálny partner
Hlavní reklamní partneri
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partneri zdravia
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375