ČSOB Bratislava Marathon High Tatras Night Run Donovaly Night Run dm ženský beh BE COOL Sport Kids Academy

WORKSHOP

Spoločnosť Be Cool v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom pozýva všetkých milovníkov behu  a športových nadšencov, ktorí o športe radi diskutujú, na jedinečný a dúfame, že aj veľmi zaujímavý a poučný workshop organizátorov najvýznamnejších slovenských bežeckých a triatlonových podujatí.

Dozviete sa na ňom, o čom ste možno ani len netušili. Organizátori ČSOB Bratislava Marathon, MMM v Košiciach, Štefánik Trailu a Oravaman Triathlonu a minuloročných úspešných ME v krose v Šamoríne poodhalia zákulisie príprav týchto významných podujatí. Dozviete sa o veciach, ktoré počas pretekov takmer vôbec nevnímate, organizátori vám objasnia, čo všetko musia spraviť, aby stovky či tisícky bežcov odchádzali z podujatí spokojné a s úsmevom na tvári.

Workshop sa uskutoční vo štvrtok 5. apríla od 18.00 do 20.00 h v jednej z kinosál Cinema City v nákupnom centre Eurovea (presné miesto ešte oznámime). Po prezentáciách jednotlivých organizátorov bude nasledovať panelová diskusia účastníkov, kde sa môžete pýtať čokoľvek, čo vás zaujíma, ponúknuť námety na vylepšenie podujatí, prípadne sa dozvedieť zákulisné info z príprav a organizácie podujatí.

Záver workshopu obohatí premietanie dokumentárneho filmu Martina Urbaníka a jeho kolegov s názvom „Kroky na hrane“ rozprávajúceho príbeh šiestich ultrabežcov, ktorí sa 21. apríla 2017 vydali po stopách väzňov Rudolfa Vrbu a Alfréda Wetzlera z koncentračného tábora v Osvienčime. Behom dlhým  170 km, ktorého cieľom bola  Žilina, si  takto  pripomenuli ich hrdinský čin.

Vstupné na workshop je dobrovoľné, z kapacitných dôvodov je však potrebné predregistrovať sa. Počet miest je limitovaný na 100 miest.

Registrovať sa môžete TU

Generálny partner
Partner polmaratónu
Partner Minimaratónu
Partneri štafetového behu
Partner desiatky
Partner detských behov
Partneri zdravia
Športový partner
Oficiálny hotel
Oficiálny nápoj
Produktový partner
Top partneri
Partner časomiery
Hlavní mediálni partneri
Mediálni partneri
Partneri
Sme súčasťou
AIMS
Počet návštev
Dnes
55
Včera
683
Týždeň
738
Mesiac
38797
Všetky
1183375